شما اینجا هستید
اخبار برتر » حسینی: شور و حال خاصی در لیگ ایجاد شده است

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، میرهاشم حسینی در گفتگو با خبرگزاری صدا و سیما، درباره حضورش در لیگ برتر تکواندو گفت: با توجه به حضور در مسابقات گرندپری (جایزه بزرگ) کادر فنی تیم ملی صلاح دانست، برای جلوگیری از مصدومیت احتمالی، ملی پوشان در لیگ برتر شرکت نکنند، اما با پایان رقابت‌های حساس کسب سهمیه المپیک، حالا می‌توانیم در لیگ شرکت کنیم.

 انگیزه جوانان بیشتر شده است 
وی افزود: با حضور همه ملی پوشان شور و حال خاصی در لیگ ایجاد شده است و جوانان انگیزه زیادی دارند که بتوانند تکواندوکاران تیم ملی را شکست دهند؛ این موضوع انگیزه آن‌ها را دوچندان می‌کند و موجب می‌شود تا شاهد بازی‌های جذابی باشیم، امیدوارم روند آمادگی ملی پوشان هر روز بهتر شود، چون لیگ به تیم ملی کمک می‌کند.

 فکر نمی‌کردم برنده باشم 
ملی پوش وزن دوم المپیکی در خصوص بازی مقابل حریفی از تیم پاس گفت: بعد از مسابقات انتخابی المپیک کادر فنی تیم ملی به من استراحت داد، چندان تمرینات پرفشاری نداشتم و برای این مسابقات از لحاظ جسمانی زیاد آماده نبودم، اما موفق شدم، حریفم را شکست دهم که خودم هم انتظار نداشتم، بتوانم خوب مبارزه کنم.

 اعتراضاتمان بی‌نتیجه مانده است 
وی با انتقاد از سیستم‌های الکترونیکی جدید مورد استفاده در لیگ برتر افزود: در سیستم‌های جدید، هوگو‌ها خیلی اذیت می‌کنند، اعتراضات زیادی کرده‌ایم و دیگر خودمان هم خسته شده‌‍ایم.

حسینی گفت: این هوگو‌ها در حد مسابقات منطقه‌ای هم نیست چه برسد به لیگ برتر! واقعا در شان تکواندو ایران نیست و با ادامه روند استفاده از آن‌ها قطعا در مسابقات برون مرزی با مشکل روبرو می‌شویم.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | :: خبر :: تحلیل :: گزارش :: دنیای تکواندو ::