شما اینجا هستید
اخبار برتر » ۴ بهمن‌ماه آغاز مرحله پایانی لیگ تکواندو زنان/ دوئل برای قهرمانی در جام پانزدهم

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، دیدارهای هفته اول تا سوم مسابقات لیگ تکواندو زنان «جام کوثر» با حضور ۱۰ تیم راه یافته به مرحله پایانی روز جمعه – ۴ بهمن‌ماه در فدراسیون تکواندو برگزار می‌شود.

فتح صدر البرز، لوازم خانگی کن، اسپریچو، داتیس یزد، فرمانیه، دانشگاه آزاد اسلامی، روپایی الکترونیکی کین، شوکا لاوین مریوان، هیات تکواندو بهار و هیات تکواندو جنوب شرق تیم‌های راه یافته به مرحله پایانی هستند.

۱۰ تیم به مرحله پایانی مسابقات لیگ تکواندو زنان رسیدند و در حالی باید با هم رقابت کنند که به نظر سه تیم از شانس بیشتری برای رسیدن به عنوان قهرمانی برخوردار هستند. با پایان رقابت‌های مرحله نخست، تیم فتح صدر البرز با کسب ۴۲ امتیاز صدرنشین مرحله نخست لقب گرفت، لوازم خانگی کن با ۳۹ امتیاز رده دومی را به خود اختصاص داد و اسپریچو با ۳۶ امتیاز در جایگاه سومی قرار گرفت و حالا همین سه تیم مدعیان اصلی برای رسیدن به عنوان قهرمانی هستند.

تیم فتح صدر البرز در دور مقدماتی مقتدرانه و بدون باخت توانست رده نخست را به خودش اختصاص بدهد حالا برای مرحله نهایی باید دید که چه برنامه‌ای دارد تا از عنوان خود دفاع کرده و در اولین دوره حضور بر سکوی قهرمانی بایستد.

برنامه سه هفته از مسابقات نهایی اعلام شده که در هفته دوم یک رقابت مهم بین تیم صدرنشین فتح با اسپریچو برگزار می شود. رقابت تیم اول و سوم می‌تواند به سود تیم لوازم خانگی کن تمام شود. تیمی که در هفته دوم باید به مصاف تیم هیات تکواندو شهرستان اشتهارد برود. لوازم خانگی کن هم در هفته اول باید با تیم فرمانیه مسابقه می دهد.

دوئل دو تیم اول جدول حتما در مرحله نهایی هم ادامه پیدا می کند و قطعا این دو تیم با یکدیگر رقابت سختی خواهند داشت که شاید این رقابت به سود اسپریچو تیم سوم جدول باشد. این تیم مدتهاست که در رده سوم جدول قرار دارد و شاید بتواند از رقابت دو تیم دیگر به سود خودش استفاده کند.

نباید مرحله نهایی جام کوثر را از دست داد، این مسابقات حتما دارای جذابیت زیادی خواهد بود و بدون شک تیم ها حرف‌های زیادی برای گفتن خواهند داشت.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | :: خبر :: تحلیل :: گزارش :: دنیای تکواندو ::