شما اینجا هستید

اخبار برتر » مرتضی سطانی: رقابت های لیگ برتر به هم خیلی نزدیک هستند|پاس در این سال‌ها پای ثابت سکو بوده است

Rate this post

مرتضی سلطانی سرمربی تیم پاس قوامین در لیگ برتر در گفتگو اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری تکواندو پلاس در خصوص رقابت های روز دوشنبه لیگ گفت: هفته اول، دوم و سوم دور برگشت لیگ برتر برگزار شد و ما با تیم مس در حالی که  بازیکنان خیلی خوب و سرمربی با تجربه ای همچون استاد عبدالرشیدی را در اختیار دارد رقابت داشتیم و به لطف خدا و تلاش بچه‌ها پیروز میدان شدیم.

وی ادامه داد: نتیجه مسابقات میلیمتری اختلاف داشت و میتوانست به نفع تیمحریف پایان یابد و هوگوپوشان ما توانستند از صدم ثانیه ها استفاده کنند، در دو نبرد امتیازها در راند طلایی گرفته شد. تمام رقابت‌ها به هم خیلی نزدیک هستند و مسابقات خوبی را شاهد هستیم و رقابت برای ایستادن روی سکو همچنان پابرجاست.

سلطانی در خصوص نتیجه دیدار در برابر تیم شهرداری ورامین توضیح داد: شهرداری تیم سطح بالایی است و به جز سعید رجبی از تمام ملی پوشان و پتانسیل خود استفاده کرده بود. خانلرخانی سرمربی بسیار کار بلد این تیم از دوستان صمیمی من است و در این سال‌ها توانسته موفقیت‌های بسیاری به نام خود نماید. همچنین مبارزه بسیار فنی و با کیفیتی را از میرهاشم حسینی شاهد بودیم که این خودش نوید موفقیت ایشان در المپیک را می‌دهد و من از تکنیک‌های او واقعا لذت بردم.

وی در ادامه تصریح کرد: ما می‌توانستیم این دیدار را با تساوی به پایان برسانیم اما آسیب دیدگی مهدی یوسفی در وزن چهار که در اردو تیم ملی به سر می‌برد و همین طور عملکرد دور از انتظار عرفان حیدری بازیکن وزن هفتم باعث باخت ما شد اما بهرحال به تیم بزرگی نتیجه را واگذار کردیم و برای این تیم آرزوی موفقیت دارم.

سرمربی تیم پاس قوامین در خصوص نیما مهرعلی بازیکن این تیم گفت: وی موفق شد به اردوی تیم‌ملی راه پیدا کند که به او تبریک می‌گویم و برایش آرزوی موفقیت دارم. نیما یکی از بازیکنان بسیار منظم، بااخلاق، حرفه ای ، جدی،  با روحیه و جنگنده است که از این جهات برای تمام بازیکنان می‌تواند الگوی خوبی باشد. در کنارش به دنبال پیشرفت است و تمرینات باشگاهی را با پشتکار خیلی خوبی یاد می‌گیرد تا در زمان لازم به خوبی اجرا نماید و در شیاپ چانگ می‌بینیم که تکنیک‌هایی که در گذشته از آنها استفاده نمی‌کرد اکنون به نمایش می‌گذارد.

مرتضی سلطانی در خصوص برنامه تیم در این دوره از مسابقات لیگ برتر گفت: ما درهشت سال گذشته همیشه یک پای ثابت سکو بوده‌ایم و حتی قهرمان لیگ برتر شده ایم. سال گذشته با مشکلات زیادی از جمله کمبود بودجه مالی روبه رو بودیم که اگر هر تیم دیگری بود ممکن بود از هم پاشیده شود چرا که ما حتی یک جوراب نتوانستیم به بازیکنانمان بدهیم و با آن شرایط در لیگ باقی ماندیم.

وی در پایان گفت: امسال با کمک دوستان از جمله حمید ملکی که به عنوان سرپرست کنار ما بودند توانستیم عملکرد خوبی داشته باشیم که از ایشان تشکر می‌کنم. البته همچنان از لحاظ مالی نسبت به تمام تیم‌ها ضعیف‌تر هستیم اما بازیکنان باانگیزه هستند و تا الان نتیجه خوبی کسب کرده‌ایم و انشالله در ادامه راه هم این نتایج حفظ شود.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::