شما اینجا هستید

اخبار برتر » دوری‌ از تیم ملی به خاطر اشتباهات خودم بود/ آمده‌ام جبران مافات کنم

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس؛ زهرا پوراسماعیل، عضو تیم‌‌ملی تکواندو بانوان، درباره حضور مجدد در اردو‌های تیم‌ملی به برنا گفت: حدود یک سال بود که کلا از میادین بین‌المللی دور بودم که البته این دوری بخاطر اشتباهات خودم رخ داد ولی فکر می‌کنم لازم هم بود.

وی افزود: اما خوشحالم در این یک‌سال فرصتی پیش آمد که خوب فکر و اشتباهاتم را جبران کنم. خوشحالم که دوباره به تیم‌ملی اضافه شدم امیدوارم با عملکرد خوبم در مسابقات هم رضایت کادرفنی و فدراسیون را هم جلب کنم.

دارنده مدال برنز آسیا درخصوص شانس کسب سهمیه نیز توضیح داد: من در رده سنی نونهالان و نوجوانان مدال‌های مختلفی را کسب کردم و قطعا انگیزه دارم این‌ مدال‌ها را در رده سنی بزرگسالان هم تکرار کنم. در این یک سال در به صورت شخصی تمرین کردم و الان هم با ۷۰ درصد آمادگی در کنار ملی‌پوشان هستم امیدوارم بتوانم این آمادگی را تا مسابقات کامل کنم و مدال خوش‌رنگی را کسب کنم.

پوراسماعیل در پایان گفت: این روزها استاد خلیفه هم به عنوان مدیر فنی در کنار ما هستند و در این چند جلسه‌ای که سر تمرین آمدند مثمر ثمر بودند و انرژی خوبی را به ما دادند. امیدوارم حضور دائمی داشته باشند تا ما هم از تجربه‌شان به خوبی استفاده کنیم.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::