شما اینجا هستید

اخبار برتر » فولادی: با ترکیبی متفاوت سه برد شیرین کسب کردیم | در مرحله پایانی تیم‌ها با انگیزه‌تر ظاهر شده‌اند

Rate this post

ریحانه فولادی سرمربی تیم لوازم خانگی کن در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تکواندو پلاس در خصوص رقابت‌های هفته اول تا سوم مرحله پایانی لیگ بانوان گفت: مسابقات از نظر فنی سطح بالایی داشت و همه تیم‌ها با فرصتی که در اختیار داشتند به دنبال برطرف کردن نقاط ضعف خود بودند که این موضوع به خوبی در میدان مبارزه قابل مشاهده بود و تیم‌ها باانگیزه‌تر ظاهر شده‌اند.

فولادی ادامه داد: با توجه به غیبت مهلا مومن زاده، کوثر اساسه، فرشته خزایی، زهرا شیدایی و آناهیتا توکلی که پنج بازیکن اصلی ما هستند، با ترکیبی کاملا متفاوت و استفاده از بازیکنان نوجوان توانستیم به سه برد شیرین و قاطع در هفته اول تا سوم رقابت‌ها دست پیدا کنیم.

وی در خصوص عملکرد تیم گفت: من از تک تک بازیکنان تیم تشکر ویژه دارم که با همدلی، همراهی و گوش دادن به راهنمایی های کادر فنی، نتایج خیلی خوبی را برای ما رقم زدند. انشالله بتوانیم در پایان فصل با همین انگیزه و تلاش به جایگاه خوبی که مستحق آن هستیم، برسیم.

سرمربی تیم کن در خصوص برنامه‌اش برای هفته های آتی توضیح داد: با برنامه ریزی دقیق به دنبال این هستیم که بازیکنان را به لحاظ فنی و روانی آماده مسابقات پیش‌رو نماییم.

وی تصریح کرد: از مربیان عزیزی که برخی بازیکنان شهرستانی را با آمادگی کامل در اختیار کادر فنی ما قرار می‌دهند و همچنین تلاش‌های سازمان لیگ و مسئولین برگزاری تشکر و قدردانی می‌کنم و از این عزیزان می‌خواهم با توجه حساسیت بالای مسابقات، نسبت به استفاده از تجهیزات الکترونیکی مناسب و داوران توانمند اقدام کنند.

فولادی ادامه داد: از حسینی،جرفی، آقاجانپور، ویسی و احمدپور همکاران گرامی خود و همینطور از حمایت‌های همه جانبه باشگاه در ایجاد امکان حضور بازیکنان نوجوان و با آتیه در این تیم نیز تشکر می کنم.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::