شما اینجا هستید
اخبار برتر » لوازم خانگی کن صدرنشین جام کوثر شد/ سقوط فتح صدر البرز به رده سوم جدول

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس به نقل از سایت فدراسیون تکواندو، دیدارهای هفته اول تا سوم از پانزدهمین دوره مسابقات لیگ تکواندو زنان «جام کوثر» با حضور ۱۰ تیم راه یافته به مرحله پایانی روز گذشته (جمعه – ۴ بهمن‌ماه) در فدراسیون تکواندو برگزار شد

فتح صدر البرز، لوازم خانگی کن، اسپریچو، داتیس یزد، فرمانیه، دانشگاه آزاد اسلامی، روپایی الکترونیکی کین، شوکا لاوین مریوان، هیات تکواندو بهار و هیات تکواندو جنوب شرق تیم‌های راه یافته به مرحله پایانی هستند.

با پایان رقابت های هفته سوم، تیم لوازم خانگی کن با کسب ۹ امتیاز در صدر جدول رده بندی قرار گرفت؛ هوگوپوشان اسپریچو با ۷ امتیاز و تفاضل ۱۲ رده دومی را به خود اختصاص دادند و فتح صدرالبرز نیز با ۷ امتیاز و تفاضل ۱۰ در رده سوم قرار گرفت.

نتایج کسب شده به شرح زیر است:

هفته اول///

تیم دانشگاه آزاد اسلامی ۲ – تیم اسپریچو ۶

تیم فرمانیه یک – تیم لوازم خانگی کن ۷

تیم باشگاه ورزشی داتیس یزد ۲ – تیم باشگاه فتح صدر البرز ( رتاآ ) ۶

تیم روپایی الکترونیکی کین ۳ – تیم هیات تکواندو بهار ۵

تیم شوکا لاوین مریوان ۴ – تیم هیات تکواندو جنوب‌شرق ۴

بهترین ها///

بهترین سرمربی: فاطمه نورملکی (فتح صدر البرز)

فنی ترین بازیکن: روشنک مولایی (شوکا لاوین مریوان)

بهترین سرپرست: مه آرا مردان خانی (فرمانیه)

بهترین داور: راضیه خدابنده لو (همدان)

هفته دوم///

تیم دانشگاه آزاد اسلامی صفر – تیم لوازم خانگی کن ۸

تیم فرمانیه ۵ – تیم هیات تکواندو بهار ۳

تیم باشگاه ورزشی داتیس یزد ۸ – تیم هیات تکواندو جنوب‌شرق صفر

تیم روپایی الکترونیکی کین ۵ – تیم شوکا لاوین مریوان ۳

تیم باشگاه فتح صدر البرز ( رتاآ ) ۴ – تیم اسپریچو ۴

بهترین ها///

بهترین سرمربی: شهره خلج زاده (اسپریچو)

فنی ترین بازیکن: اکرم خدابنده (اسپریچو)

بهترین سرپرست: فاطمه احمدپور (لوازم خانگی کن)

بهترین داور: سیده مهنوش مظلومی (البرز)

هفته سوم///

تیم دانشگاه آزاد اسلامی یک – تیم باشگاه فتح صدر البرز ( رتاآ ) ۷

تیم فرمانیه ۴ – تیم شوکا لاوین مریوان ۴

تیم باشگاه ورزشی داتیس یزد ۵ – تیم روپایی الکترونیکی کین ۳

تیم هیات تکواندو جنوب‌شرق صفر – تیم اسپریچو ۸

تیم هیات تکواندو بهار یک – تیم لوازم خانگی کن ۷

بهترین ها///

بهترین سرمربی: ریحانه فولادی (لوازم خانگی کن)

فنی ترین بازیکن: فاطمه شعبان نیا (دانشگاه آزاد اسلامی)

بهترین سرپرست: ندا ملاقاسمی (داتیس یزد)

بهترین داور: عهدیه افسانه (چهارمحال بختیاری)

پایگاه خبری تکواندو پلاس | |:: خبر :: تحلیل :: گزارش :: دنیای تکواندو ::|