شما اینجا هستید

اخبار برتر » نورملکی: دور پایانی جام کوثر با حساسیت بیشتری همراه است | در بازی با اسپریچو سه بازیکن ما مصدوم بود

Rate this post

فاطمه نورملکی سرمربی تیم فتح صدر البرز در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تکواندو پلاس در خصوص رقابت‌های هفته اول تا سوم مرحله پایانی لیگ گفت: با توجه به اینکه در این مرحله تکلیف سکونشینان مشخص می‌شود، دور پایانی جام کوثر با حساسیت بیشتری همراه بوده و فضای مسابقات رقابتی تر شده است. سه بازی در هفته اول انجام داده‌ایم که با دو پیروزی و یک تساوی برای ما به پایان رسید.

وی در خصوص تساوی با تیم اسپریچو توضیح داد: رقابت میان ما و اسپریچو همانند دیگر مبارزات ما است و فرقی ندارد که کدام تیم مقابلمان قرار می‌گیرد. متاسفانه در این دیدار سه بازیکن ما مصدوم بود و شرایط با دور قبل متفاوت بود.

نورملکی ادامه داد: طیبه پارسا به علت کشیدگی رباط و زهرا پوراسماعیل شکستگی دست نتوانستند توانایی خود را به خوبی نشان دهند و ملیکا میرحسینی نیز با توجه به این که برای حضور در تورنمنت ترکیه وزن خود را کم می‌‌کند در رقابت‌های لیگ در دو وزن بالاتر مبارزه کرد که نتوانست به خوبی عمل نماید.

سرمربی تیم فتح صدر البرز در خصوص عملکرد تیم گفت: از عملکرد هوگوپوشان رضایت دارم چراکه آنها حتی در بدترین شرایط با جان و دل در برابر رقبا حاضر می‌شوند.

وی در پایان گفت: برای دور پایانی برنامه‌هایی داریم و با دقت جلو خواهیم رفت اما بهتر است ناگفته بمانند. با توکل به خدا بهترین  نتیجه در پایان فصل رقم خواهد خورد.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::