شما اینجا هستید

اخبار برتر » همتی: امیدوارم نتیجه تلاش هایمان را با کسب مدال‌های خوشرنگ ببینیم|مسابقات قهرمانی آسیا به مراتب سخت‌تر از قهرمانی جهان است

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس و به نقل از خبرگزاری برنا، کیمیا همتی، عضو تیم‌ملی تکواندو بانوان درباره میزان آمادگی خود برای حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا به میزبانی بیروت عنوان کرد: در مسابقات انتخابی گرنداسلم از ناحیه زانو آسیب دیدم به همین دلیل مدتی را فقط تمرینات بدنسازی را دنبال می‌کردم. اما رفته رفته برای حضور در اردوهای تیم‌ملی تمرینات فنی را شروع کردم.

وی افزود: خوشبختانه الان وضعیت خوبی دارم و تیم‌ملی هم در کنار هم خوب و یکدست شده امیدوارم با همین هماهنگی در مسابقات پیش رو هم بدرخشیم و نتیجه تلاش هایمان را با کسب مدال‌های خوشرنگ ببینیم.

دارنده مدال نقره المپیک جوانان درخصوص برنامه‌هایش برای کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۰ نیز گفت: آروزی هر ورزشکاری است که با پیراهن تیم‌ملی کشورش در المپیک حضور داشته باشد قطعا آروزی قلبی من هم همین است و تلاش می‌کنم با عملکرد خوبم در قهرمانی آسیا جزو ۲ نفری باشم که قرار است عازم گزینشی المپیک شود.

همتی در مورد رقیای آسیایی نیز توضیح داد: مسابقات قهرمانی آسیا برای ما به مراتب سخت‌تر از مسابقات قهرمانی جهان است چرا که بهترین‌های تکواندو در آسیا و کشورهای چین و کره حضور دارند. اما همه یکدل تلاش می‌کنیم بهترین نتیجه را به دست بیاوریم.

عضو تیم‌ملی تکواندو در پایان در خصوص کیفیت لیگ برتر نیز گفت: لیگ با وجود مشکلاتی که دارد ولی برای ما که فرصت حضور در تونمنت‌های زیادی را نداریم بسیار خوب و مناسب است. من احساس می‌کنم لیگ برای من پر از درس است که در آن می‌توانم اشکالات ذهنی و فنی خودم را به خوبی آنالیز کنم.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::