شما اینجا هستید

اخبار برتر » خلج زاده: در مقابل فتح صدر البرز ناداوری گریبان اسپریچو را گرفت

Rate this post

شهره خلج زاده سرمربی تیم اسپریچو در خصوص مسابقات هفته سوم مرحله پایانی لیگ کوثر در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تکواندو پلاس گفت: شروع مرحله دوم مسابقات لیگ برای ما با ۷ امتیاز شیرین همراه بود. در برابر دانشگاه ۶ بر دو پیروز شدیم، با فتح صدر البرز در شرایط ویژه قرار گرفتیم و ۴-۴ به تساوی رسیدیم و  جنوب شرق را هم مقتدرانه  8بر صفر بردیم.

وی تصریح کرد: متاسفانه در مسابقه بین ما و فتح صدر البرز بازهم ناداوری گریبان گیر ما شد. مبارزه بین کیمیا همتی با یلدا ولی نژاد به علت اصابت یک ضربه چرخشی به صورت همتی و خون ریزی شدید همراه بود طوری که همه افراد حاضر در سالن نگران کیمیا شدند. داور مسابقه هم فقط تا هشت شماره شمرد و ناک اوت اعلام کرد، بازی تمام شد و کیمیا بازنده اعلام شد. اما در عین ناباوری به محض اینکه همتی حال بهتری پیدا کرد دوباره بازیکنان به شیاپ چانگ دعوت شدند و این بار یلدا ولی نژاد به عنوان بازنده معرفی شد.

سرمربی تیم اسپریچو در مورد عملکرد تیم گفت: بازیکنانم بسیار خوب ظاهر شدند و من از تلاش آنها رضایت کامل دارم. مخصوصا در وزن پنجم که هانیه بخشی توانست طیبه پارسا  را۳۰بر ۱۹ شکست بدهد و مسابقه زیبایی انجام شد،  یلدا ولی نژاد هم خوب بود و اکرم خدابنده سرحال و پرانرژی این بار ۸ بر۵  ملیکا میرحسینی را شکست داد.

خلج زاده در خصوص برنامه های هفته آینده توضیح داد: متاسفانه رقابت ها هفته آینده با حضور تیم ملی در تورنمنت ترکیه همزمان شده است. در مقابل لوازم خانگی کن و کیین، یلدا ولی نژاد را در ترکیب نخواهیم داشت و تیم کن هم چهار ملی پوش را نخواهد داشت. در صورتیکه رقابت های میان تیم ها معوقه اعلام شود به نفع همه است و اگر نه مجبوریم بازی ها را انجام بدهیم.

خلج زاده در پایان گفت: به یاری خدا و با تلاش و غیرت بازیکنان تیم قهرمان می شویم و در بدبینانه ترین حالت یکی از سکوهای دوم یا سوم را در زیر پای خود خواهیم داشت.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::