شما اینجا هستید

اخبار برتر » حسینی: تکرار مدال شایستگی و ثبات یک بازیکن را نشان می‌دهد

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، میرهاشم حسینی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص عملکرد خود در آخرین هفته رقابت‌های لیگ برتر تکواندو اظهار داشت: در دیدار مقابل پاس  برای اولین بار در فصل جاری در وزن ۸۰- کیلوگرم به میدان رفتم. نماینده وزن ششم تیم پاس یکی از بهترین بازیکنان ایران است، اما با این در حال در وزن غیر تخصصی توانستم حریف خود را ۲۰ تایی کنم. واقعا این دیدار یکی از مسابقات جذاب لیگ برتر تکواندو بود و خودم از آن لذت بردم.

وی در خصوص مبارزه در وزن ششم تیم شهرداری ورامین گفت: داستان مسابقات لیگ با تیم ملی متفاوت است و ما در هر وزنی که بتوانیم به تیم و کادرفنی کمک کنیم دریغ نخواهیم کرد و مسابقه خواهیم داد. در این مسابقه با صلاحدید کادرفنی در وزن ششم مبارزه کردم و خدا را شکر موفق به کسب یکی از پیروزی‌های تیمم در بازی مقابل پاس شدم.

المپین تکواندو ایران در خصوص شانس شهرداری ورامین برای قهرمانی در رقابت‌های لیگ برتر تکواندو گفت: صد در صد قهرمان لیگ برتر خواهیم شد. به جز من، سعید رجبی و سروش احمدی سایر بازیکنان شهرداری ورامین جوان و جویای نام هستند و ما نیز در اکثر بازی‌ها حضور نداشتیم. دیدار مقابل پاس اولین حضور من در رقابت‌های لیگ برتر فصل جاری تکواندو بود.

حسینی با انتقاد از برخی اظهارنظرها عنوان کرد: برخی‌‌ها خانلرخانی را متهم به حاضری خوری کردند، در حالی که واقعیت این است که اگر اینگونه بخواهیم نگاه کنیم همه مربیان لیگ برتری حاضری‌خور هستند و  ما هم قبلا در تیم مربی حاضری خور دیگری بودیم. ما ۵ بازیکن ملی‌پوش بودیم که در حال حاضر ۳ نفرمان در تیم شهرداری حضور داریم و در اکثر بازی‌ها نیز بازی نکردیم. تمام تلاش ما این است که برای تیم شهرداری ورامین مثمرثمر باشیم و بتوانیم به این تیم کمک کنیم. 

وی در خصوص تصمیم کادرفنی تیم ملی برای حضور ملی‌پوشان المپیکی در رقابت‌های قهرمانی آسیا گفت: برای من تنها کسب مدال مهم است و اینکه در چه رویدادی مبارزه می‌کنم تفاوتی ندارد. هر بازیکنی آرزو دارد در کارنامه ورزشی خود چندین مدال خوش‌رنگ داشته باشد. پیش از این در مسابقات قهرمانی آسیا موفق به کسب مدال طلا شده بودم و دوست دارم بار دیگر این مدال را تکرار کنم. تکرار مدال شایستگی و ثبات یک بازیکن را نشان می‌دهد و بار دیگر تلاش خواهم کرد به مسابقات قهرمانی آسیا اعزام و  و پرچم کشورمان را به اهتزار در بیاورم.

قهرمان بازی‌های آسیایی اندونزی در خصوص اینکه در مسابقات قهرمانی آسیا در چه وزنی به میدان خواهد رفت، افزود: با توجه به اینکه برای رسیدن به وزن ۶۸ کیلوگرم اذیت خواهم شد، قطعا در این وزن در لبنان مبارزه نخواهم کرد، اما همه چیز به نظر کادرفنی بستگی خواهد داشت که صلاح بداند در کدام وزن حضور داشته باشم.

حسینی در پاسخ به این سوال که امکان مبارزه او در وزن ۸۰- کیلوگرم وجود خواهد داشت، تاکید کرد: امکان این موضوع وجود ندارد، چرا که کادرفنی موافق این موضوع نیست. باور کنید می‌توانم در وزن ۸۰- کیلوگرم مبارزه کنم و در آخرین هفته لیگ نیز یکی از بهترین بازیکنان این وزن را در ایران شکست دادم. اصلا به این فکر نخواهم کرد که به عنوان یکی المپیکی تنها در ترکیب تیم ملی باشم و تمام تلاشم را انجام خواهم داد تا دومین مدالم را در قهرمانی آسیا کسب کنم. برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا از انگیزه بالایی برخوردار هستم و دوست دارم قبلا از حضور در المپیک یک مدال خوشرنگ کسب کنم تا در توکیو به بهترین مدال برسم.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::