شما اینجا هستید

اخبار برتر » صفرپور: کسب سهمیه بسیار دشوار است ولی دور از ذهن هم نیست

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس و به نقل از خبرگزاری برنا فاطمه صفرپور، مربی تیم‌ملی تکواندو بانوان، درباره آخرین شرایط ملی‌پوشان در تورنمنت بین‌المللی ترکیه عنوان کرد: ما از هفتم دی ماه تمرینات را شروع کردیم و خوشبختانه اکثر بازیکنان شرایط نرمالی دارند. البته در چند هفته اخیر به دلیل برگزاری همزمان لیگ و انتخابی‌های تیم تعدادی از بازیکن‌ها آسیب دیدگی جزئی پیدا کردند ولی الان همانطور که گفتم وضعیت مطلوبی دارند.

او در خصوص سطح فنی تورنمنت ترکیه نیز توضیح داد: مسابقات مهم و خوبی است ولی ما صرفا تیم را برای کسب آمادگی بیشتر و محک آنها اعزام می‌کنیم. رقابت‌های قهرمانی آسیا که اسفندماه برگزار می‌شود اهمیت خیلی زیادی دارد. برای این مسابقات باید ۶ بازیکن را فیکس کنیم که کار خیلی آسانی هم نیست امیدوارم تورنمنت ترکیه به قدری خوب باشد که بتوانیم به راحتی بازیکن‌های اصلح را برای قهرمانی آسیا انتخاب کنیم.

مربی تیم‌ملی اضافه کرد: حضور در تورنمنت‌ها واقعا لازم است ولی متاسفانه در بخش بانوان  به ندرت این اتفاق رخ می‌دهد که بازیکنان را اعزام کنیم. عملکرد بازیکنان در این نوع رقابت‌ها خیلی مهم است. چون ما اعزام خیلی زیادی برای تورنمنت‌ها نداریم بازیکنان هم از نظر رنک اصلا جایگاه خوبی ندارند و تنها راه رسیدن به المپیک درخشش در رقابت‌های کسب سهمیه آُسیا است که حتما هر دو نماینده ما باید بتوانند یا مدال طلا کسب کنند و یا نقره که بسیار دشوار است ولی دور از ذهن هم نیست. ما تمام تلاش‌مان را خواهیم کرد و امیدواریم بازیکن‌های ما مانند گذشته بتوانند کسب سهمیه کنند.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::