شما اینجا هستید

اخبار برتر » انتخابی درون اردویی|۱۴ هوگوپوش در اردو باقی ماندند/ تکلیف نفرات اعزامی به مسابقات آسیایی مشخص نشد

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس و به نقل از سایت فدراسیون تکواندو، مسابقات انتخابی درون اردویی تیم ملی تکواندو مردان روز گذشته (پنجشنبه – ۱۰ بهمن ماه) در فدراسیون تکواندو برگزار شد که در پایان ۱۴ هوگوپوش در اردو باقی ماندند.

آرمین هادی پور، حسین لطفی، محمد کاظمی، سروش احمدی، سینا بهرامی، میرهاشم حسینی، امیرمحمد بخشی، مهدی جلالی، مهران برخورداری، عرفان حیدری، محمدرضا خانی، سجاد مردانی، سعید رجبی و فرشاد قیاس شندی موفق شدند جواز ادامه حضور در اردو را بدست آورند.

هدایت تیم ملی برعهده فریبرز عسکری به عنوان سرمربی و علی محمد بسحاق و وحید عبداللهی به عنوان مربیان است. هادی ساعی نیز به عنوان مدیرفنی در کنار ملی پوشان حضور دارد.

مسابقات قهرمانی آسیا ۱۴ تا ۱۶ اسفندماه در “بیروت” لبنان برگزار می شود و ملی پوشان تکواندو کشورمان تا این رویداد روزانه دو نوبت تمرینات را پشت سر می‌گذارند.

تیم‌ملی تکواندو ایران در گروه مردان نیز موفق به کسب ۲ سهمیه بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ – توکیو توسط آرمین هادی پور و میرهاشم حسینی شده است.

گفتی است؛ رقابت های قهرمانی آسیا G4 است و به نفرات اول تا سوم به ترتیب ۴۰،  24 و ۱۴٫۴ امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیک به ورزشکاران تعلق می‌گیرد.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::