شما اینجا هستید
اخبار برتر » مردانی: پنجمین کاپ قهرمانی لیگ پومسه را بالای سر بردیم

تیم فرش قنبری نیا در هفتمین دوره لیگ برتر پومسه زنان توانست عنوان قهرمانی را کسب کند. مهسا مردانی سرمربی این تیم در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تکواندو پلاس گفت: با اسپانسری پورحبیب مدیرعامل فرش قنبری نیا در این دوره از رقابتها شرکت کردیم و توانستیم پنجمین کاپ قهرمانی را بالای سر ببریم. از حمایت‌های آقای پورحبیب تشکر می‌کنم، خوشحال هستم که توانستیم اسپانسرها را به سوی ورزش سوق بدهیم. امیدوارم بتوانیم سال دیگر هم با حامی قوی حضور پیدا کنیم.

وی تصریح کرد: در این دوره از مسابقات لیگ شاهد رقابتی تنگاتنگ میان پومسه روها بودیم که تفاضل صدمی نمرات را میان بازیکنان به همراه داشت.

بهترین سرمربی لیگ برتر پومسه در مورد موفقیت تیم توضیح داد: ما سال‌ها در رقابت‌های لیگ حضور داشتیم. همیشه به دنبال قهرمان سازی بوده‌ام و سعی کردم در کنار رشد تیم، پشتوانه سازی هم داشته باشیم البته حضور مستمر تیم ما در لیگ وهمچنین تلاش و همدلی میان بازیکنان، کادر فنی و مربیان از دلایل موفقیت ما است. ناگفته نماند کادر فنی بسیار قوی و باتجربه‌ای داریم که همه این موارد دلیل حفظ عنوان قهرمانی است.

مردانی در خصوص داوری مسابقات گفت: کمیته داوران فدراسیون در دور برگشت لیگ، کمپی را برای داوران برگزار کرد و با اینکه مشکل خاصی در این بخش نبود داوران دوره ای را پشت سر گذاشتند. در پومسه ۶۰ درصد نمره ای که به پومسه رو تعلق می‌گیرد امتیاز اجرایی است و داور برای امتیازدهی باید دقت خوبی  نسبت به بازیکن داشته باشد تا بتواند درست قضاوت کند.

مردانی در پایان گفت: از اینکه برای پنجمین سال قهرمان شدیم بسیار خوشحال هستم. از همان ابتدا که ترکیب تیم را مشخص کردم بر این باور بودم که پومسه روها با اراده و آمادگی بالا برای این نتیجه می‌جنگند و راضی هستم از اینکه هدایت تیم را به گونه ای انجام داده‌ام که توانستیم بر سکوی قهرمانی قرار بگیریم. این موفقیت را مدیون مربی و خواهرم مهناز مردانی سرمربی اسبق تیم ملی می‌دانم که درس های زیادی به من آموختند. از ایشان و پومسه‌روها تشکر می‌کنم که با کمک آنها توانستم عنوان بهترین سرمربی را کسب نماییم.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | :: خبر :: تحلیل :: گزارش :: دنیای تکواندو ::