شما اینجا هستید
اخبار برتر » فرهادیان: منتظر پاسخ روسیه برای برگزاری اردوی مشترک هستیم

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس؛ آرش فرهادیان در گفت‌وگو با میزان، در خصوص اعلام ترکیب تیم ملی تکواندو برای حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا اظهار داشت: این رقابت‌ها از ۱۲ اسفند در شهر بیروت لبنان آغاز می‌شود و ما طبق مقررات می‌توانستیم ۶ هوگوپوش را برای این رقابت‌ها معرفی کنیم. بر این اساس آرمین هادی‌پور در وزن دوم، سروش احمدی در وزن سوم، میرهاشم حسینی در وزن چهارم، امیرمحمد بخشی در وزن پنجم، مهران برخورداری در وزن ششم و سجاد مردانی در وزن هشتم ترکیب تیم ملی کشورمان را برای مسابقات قهرمانی آسیا تشکیل خواهند داد.

وی افزود: در بخش بانوان هم تیم را به رقابت‌های ترکیش اوپن اعزام کردیم و پس از این رقابت‌ها ترکیب تیم بانوان اعزامی به قهرمانی آسیا مشخص خواهد شد. البته علاوه بر نفرات اصلی، تعدادی تکواندوکار که از طریق جام ریاست فدراسیون جهانی سهمیه گرفتند (در هر دو بخش مردان و بانوان)، به رقابت‌های قهرمانی آسیا اعزام خواهیم کرد.

مدیر تیم‌های ملی تکواندو در خصوص احتمال حضور المپین‌های تکواندو در تورنمنت تدارکاتی تصریح کرد: بلافاصله پس از رقابت‌های قهرمانی آسیا یک تورنمنت در بیروت برگزار می‌شود که ما هم با ترکیب آرمین هادی‌پور، میرهاشم حسینی و سجاد مردانی در این رقابت‌ها حضور پیدا می‌کنیم تا امتیازات این رقابت‌ها را به داشته‌های تکواندوکاران المپیکی خود اضافه کنیم.

فرهادیان در پاسخ به این سوال که اردوی مشترک با روسیه برگزار می‌شود یا خیر، خاطرنشان کرد: کادرفنی تیم ملی درخواست برگزاری این اردو را داشت و ما هم بلافاصله نامه‌نگاری‌های مربوط به این موضوع را انجام دادیم و منتظر پاسخ نهایی روسیه هستیم که ببینیم می‌تواند با ترکیب اصلی در اردیبشهت سال آینده با تیم ملی تکواندوی ایران اردوی مشترک برگزار کند یا خیر.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | :: خبر :: تحلیل :: گزارش :: دنیای تکواندو ::