شما اینجا هستید

اخبار برتر » نظری: تیم سجاد تاریخی‌ترین نتیجه لیگ پومسه را رقم زد

Rate this post

تیم سجاد با سرمربی گری حسینعلی نظری قهرمان لیگ برتر پومسه شد. وی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تکواندو پلاس گفت: هفت دوره از شروع لیگ برتر پومسه می‌گذرد و در شش دوره از رقابت‌ها تیم ما توانسته است روی سکوی قهرمانی قرار بگیرد. در این دوره از مسابقات  بازیکنان از لحاظ فنی بسیار بهم نزدیک بودند و با توجه به حضور قهرمانان شایسته آسیا و جهان در تیم‌ها همگی با قدرت حضور پیدا کرده بودند.

وی ادامه داد: بازیکنان و کادرفنی با تجربه تیم با همدلی و تلاش نشان دادند که حرفه‌ای هستند و در لحظات آخر با تمرکز، تیم سجاد تاریخی‌ترین نتیجه لیگ پومسه را رقم زد چرا که بهداد نقی‌ئی بازیکن ۱۱ ساله ما توانست یکی از زیباترین اجراهای فرم را در آخرین فرصت به نمایش درآورد و تیم را به جایگاه اول بازگرداند.

نظری در خصوص موفقیت تیم سجاد توضیح داد: بهترین مربی، سرپرست و بازیکن در تیم ما حضور دارند و همیشه سعی کرده‌ایم کار حرفه ای انجام بدهیم. همچنین  بعد روحی و روانی، همدلی و دوستی بازیکنان و انتقال دانشی که صادقانه در اختیار یکدیگر قرار می‌دهند از دلایل موفقیت ما است. ضمن اینکه مربی گری یک شغل فداکارانه است، ما یک مجموعه کاملا فنی هستیم و همه قهرمانان تیم را خودمان تربیت کرده‌ایم که در بدست آوردن این عناوین موثر هستند.

وی در ادامه تصریح کرد: بدون شک در دوره بعدی رقابت‌ها حضور خواهیم داشت. در مدت زمان باقی‌مانده بازیکنان را ارزیابی کرده و نقاط ضعف را شناسایی و رفع خواهیم کرد و توان فنی تیم را بالاتر می‌بریم.

نظری در مورد داوری رقابت‌ها گفت:  در دور آخر لیگ داورها به اوج آمادگی خودش رسیدند و قضاوت های فنی و عادلانه‌تری داشتند. همچنین مسابقات باشکوه‌تر از سال‌های قبل برنامه ریزی شده بود و نکته دیگر روی سکو قرار گرفتن شهرستان هایی مثل مشهد بود که نشان می‌دهد پومسه در همه کشور رشد کرده و دیگر مختص تهران و اصفهان نیست. خروجی همه این موارد منتهی به تیم ملی شده و نشان می‌دهد کارخانه قهرمان سازی تیم‌ها و فدراسیون به خوبی عمل می‌کند.

بهترین سرمربی لیگ برتر پومسه در پایان گفت: فکر می‌کنم طی سال‌های گذشته دهمین باری است که عنوان بهترین سرمربی را کسب می‌کنم و از اینکه میتوانم دانش خود را به پومسه روهای تیم انتقال بدهم و باعث شوم روی سکو قرار بگیرند و همگی مدال کسب کنند خوشحال هستم و امیدوارم همینطور ادامه بدهیم.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::