شما اینجا هستید
خبر » هفته چهارم و پنجم لیگ برتر تکواندو|بالانشین ها فردا رو در روی یکدیگر قرار می‌گیرند

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، مسابقات هفته چهارم و پنجم لیگ برتر تکواندو فردا با رقابت مدعیان برگزار می شود. مسابقاتی که در دور رفت با رقابت نزدیکی تا هفته آخر ادامه داشت اما در نهایت با قهرمانی تیم شهرداری ورامین به پایان رسید.

حالا این مسابقات فردا هفته چهارم و پنجم خود را پشت سر می گذارد و شهرداری ورامین رقابت بسیار سختی را با تیم های لوازم خانگی کن، دانشگاه آزاد و پاس قوامین برای رسیدن به عنوان قهرمانی شروع می کند.

در این مسابقات ۹ تیم حضور دارند که پالایش نفت آبادان، صنعت مس کرمان، فرمانیه، کانون تکواندوکاران مهاجر و یزدان سایر تیم های حاضر در این مسابقات هستند.

رودرو شدن مدعیان
در هفته چهارم رقابتهای لیگ برتر تکواندو شاید حساس ترین مسابقه بین تیم های شهرداری ورامین و دانشگاه آزاد باشد. این دو تیم علاوه بر اینکه تعدادی از ستاره های لیگ برتر را در خود جا داده اند، رقابت نزدیکی را هم در صدر دارند، شهرداری ورامین در پایان هفته سوم در صدر بود و دانشگاه آزاد هم از بالانشین های لیگ و در رده چهارم است.
ورامینی ها که در دور رفت قهرمان شدند حالا برای تثبیت جایگاه خود باید از دانشگاه آزاد عبور کند. تیم مدعی و خوب شهرداری ورامین با هدایت پیام خانلرخانی اگر در این مسابقه به برتری برسد راه را برای حضور قدرتمندانه در دور برگشت هموار می کند.
در هفته پنجم هم تیم شهرداری ورامین مقابل شرکت پالایش نفت قرار می گیرد. تیم دانشگاه آزاد با فرمانیه روبرو می شود تا این هفته برای دانشگاهی ها هفته سختی باشد.

در تعقیب صدرنشین
تیم های لوازم خانگی کن و پاس هم که در پایان هفته سوم در رده دوم و سوم قرار گرفته بودند، این هفته باید برای حفظ و ارتقای جایگاه خود به نظر کار چندان سختی را ندارند. لوازم خانگی کن در هفته چهارم مقابل کانون تکواندوکاران مهاجر قرار می گیرد و در هفته پنجم هم استراحت دارد. تیم پاس هم در هفته چهارم باید به فرمانیه برود که کار این تیم اندکی شاید سخت باشد اما در هفته پنجم این تیم هم مسابقه آسانتری در پیش دارد و باید باشگاه یزدان را از پیش رو بردارد. پیروزی در این مسابقه باعث می شود که پاس جایگاه خود را حفظ کند.

در سایر مسابقات هفته چهارم هم تیم پالایش نفت آبادان مقابل صنعت مس کرمان قرار می گیرد و تیم یزدان هم استراحت دارد. در هفته پنجم کانون تکواندوکاران مهاجر و صنعت مس کرمان با هم روبرو می شوند و آخرین مسابقه هفته را برگزار می کنند.

اما در پایان رقابت های هفته سوم، تیم شهرداری ورامین با کسب ۲۶ امتیاز صدرنشین شد، لوازم خانگی کن با ۲۵ امتیاز در رده دوم قرار گرفت و پاس با ۲۳ امتیاز سوم شد.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | :: خبر :: تحلیل :: گزارش :: دنیای تکواندو ::