شما اینجا هستید

اخبار برتر » عزیزی: پارالمپیک ایستگاه آخر من است/ برای مدال طلای المپیک می‌جنگم

Rate this post

اصغر عزیزی المپین تکواندو کشورمان در خصوص آمادگی برای حضور در بازی های پارالمپیک ۲۰۲۰ در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تکواندو پلاس گفت: به مدت ۴ ماه تمریناتی را پشت سر گذاشتم و خدا را شکر در رقابت های قهرمانی اروپا با کسب امتیاز توانستم سهمیه حضور در پارالمپیک را بدست آورم. در مسابقات انتخابی که برگزار شد نیز توانستم در ترکیب تیم ملی برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا قرار بگیرم.

وی تصریح کرد: با توجه به حضور در اردوها و قرار گرفتن در ترکیب تیم ملی و با تمرینات قدرتی و استقامتی که انجام داده‌ایم از لحاظ فنی و سرعتی پیشرفت خوبی داشته‌ام.

المپین پاراتکواندو کشورمان افزود: ما همچنان از هوگوهای KP&P در تمرینات استفاده می‌کنیم و شاید مشکل ما در تمرینات همین باشد چراکه رقابت‌ها معمولا با هوگوهای Daedo برگزار می شود و نحوه امتیازگیری و قلق گیری این دو با یکدیگر متفاوت است.

اصغر عزیزی در مورد برنامه اش برای حضور درقهرمانی آسیا گفت:در این رقابت ها می‌توانم به تجربیات خودم اضافه کنم و قطعا تمام قدرت و توان خود را در میدان مبارزه به نمایش می گذارم تا در این رقابت ها آمادگی و توانمندی خود را برای حضور در پارالمیپک نشان بدهم.

وی در پایان درمورد حضورش در پاراالمپیک گفت: اولین دوره برگزاری رقابت‌های تکواندو در بازی‌های پاراالمپیک است، بدون شک همه کشورها سرمایه گذاری خواهند کرد و از حالا بازیکنان را آنالیز می‌کنند. پارالمپیک ایستگاه آخر من است و با توجه به تلاشی که برای کسب سهمیه کرده‌ام با تمام قدرت و توان برای مدال طلای المپیک می‌جنگم.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::