شما اینجا هستید

اخبار برتر » خانلرخانی: تکلیف قهرمانی لیگ برتر تکواندو به روز آخر می‌کشد

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، «پیام خانلرخانی» پس از تداوم صدرنشینی تیمش در لیگ برتر تکواندو و برتری قاطع مقابل دانشگاه‌آزاد در گفت‌وگو با ایرنا اظهار داشت: بازی سختی بود و ما چند سالی است که برای قهرمانی با دانشگاه، رقابت سختی داریم.

وی افزود: دانشگاه تیم باشخصیتی است که از کادر فنی و بازیکنان خوبی سود می‌برد. ولی نفرات شهرداری انگیزه زیادی داشتند. هرچند معتقدم در برخی اوزان خوش‌شانس بودیم و در ثانیه‌های پایانی به برتری رسیدم و نتیجه می‌توانست تغییر کند.

سرمربی موفق شهرداری ادامه داد: دو هفته باقی مانده و چهار بازی در پیش داریم که باید در تمامی آنها به پیروزی رسیده تا قهرمانی را تکرار کنیم. یک امتیاز از کَن بیشتر داریم، اما آنها تیم قدرتمندی هستند که دیدار هفته پایانی شهرداری و کن، تکلیف قهرمان را مشخص می‌کند.

وی در ادامه از عملکرد ملی‌پوشان تیمش ابراز رضایت کرد و گفت: میرهاشم حسینی و سروش احمدی برای دومین بار تیم ما را همراهی کرده و عملکرد مناسبی داشتند.

سرمربی شهرداری ورامین در مورد استفاده از هوگوهای الکترونیکی جدید در لیگ برتر، گفت: این هوگوها که روز گذشته از سوی فدراسیون مورد بهره‌برداری قرار گرفت بسیار خوب بود و تیم‌ها از آن رضایت داشتند. هر ۲ بازی ما با هوگوی جدید برگزار شد و معتقدم عدالت با استفاده از آن، بیشتر اجرا می‌شود.

خانلرخانی در خصوص جام باشگاه‌های آسیا، توضیح داد: این مسابقات ۲۸ فرودین‌ماه برگزار می‌شود و با همین نفرات فعلی در آن حضور می‌یابیم و درپی قهرمانی هستیم.

وی که هدایت تیم ملی پاراتکواندو را برعهده دارد در خصوص مسابقات آسیایی لبنان گفت: این مسابقات اسفندماه در لبنان برگزار می‌شود و با پنج نماینده به مصاف حریفان خواهیم رفت و مسیر دشواری برای تکرار عنوان نخست داریم.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::