شما اینجا هستید

اخبار برتر » اعلام رنکینگ جهانی پاراتکواندو

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس و به نقل از سایت فدراسیون تکواندو، فدراسیون جهانی تکواندو، نخستین رنکینگ پاراتکواندوکاران در سال ۲۰۲۰ را اعلام کرد.

مهتاب نبوی نخستین بانوی پاراتکواندوکار کشورمان با ۱۱۰ امتیاز همچنان در رده نخست وزن ۵۸- کیلوگرم (۴۱ K) قرار دارد.

سعید صادقیان‌پور در وزن ۶۱- کیلوگرم (۴۲ K) با ۲۴۱ امتیاز در رده دوم قرار دارد. سجاد جوانبخت در این وزن و کلاس ۴۴ با ۶۴/۲۴ امتیاز در رده دوازدهم جای گرفته است.

محمدرضا شعبانی در وزن ۷۵- کیلوگرم (۴۲ K) با کسب ۹۴/۴۳ رده ششم را به خود اختصاص داده است و مهدی کردلو دیگر نماینده این وزن با ۱۲/۴۸ در رده چهاردهم قرار دارد.

احمد نریمانی هوگوپوش وزن ۷۵+ کیلوگرم (۴۲ K) نیز با ۲۱۹/۸۰ امتیاز صدرنشینی خود را حفظ کرد. مهدی بهرامی‌آذر در وزن ۷۵+ کیلوگرم (K۴۳) با ۱۲۴ امتیاز به جایگاه دومی خود تداوم بخشید.

مهدی پوررهنما در وزن ۷۵- کیلوگرم (۴۴ K) با ۲۰۸/۱۲ امتیاز در رده سومی قرار دارد. محمود جعفرزاده نیز با ۵۷/۹۰ امتیاز در رده سیزدهم جای گرفته است. علیرضا بخت در این وزن نیز در چهل و ششم قرار دارد.

اصغر عزیزی پاراتکواندوکار وزن ۷۵+ کیلوگرم (۴۴ K) با ۱۶۰/۴۸ در جایگاه چهارم جدول رده‌بندی باقی ماند. حامد حق‌شناس دیگر نماینده کشورمان در این وزن با ۵۵/۶۶ امتیاز رده چهاردهم را به خود اختصاص داد. محسن عبدی در این وزن نیز با ۹ امتیاز جایگاه سی و نهم را در اختیار دارد.

پاراتکواندو برای نخستین بار در بازی‌های پارالمپیک ۲۰۲۰ برگزار می‌شود که مهدی پوررهنما و اصغر عزیزی موفق شدند سهمیه حضور در این رقابت‌ها را کسب نمایند.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::