شما اینجا هستید

اخبار برتر » پوررهنما: برای موفقیت در پارالمپیک تلاش می‌کنم

Rate this post

مهدی پوررهنما المپین پاراتکواندو در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تکواندو پلاس در خصوص شرایط اردو گفت: تمرینات آماده سازی خود را در اکادمی ملی المپیک و پارالمپیک زیر نظر کادر فنی پشت سر می‌گذاریم و در حال حاضر شرایط روحی و روانی خوبی دارم.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه تمرینات را به تازگی آغاز کرده‌ایم هنوز به شرایط آرمانی که از نظر خودم راضی کننده باشد، نرسیده‌ام و آمادگی نسبی دارم اما بدون شک در ادامه به شرایط مطلوب برای مقابله با حریفانم می‌رسم. همچنین در هفته، ۱۱ جلسه تمرین بدنسازی و فنی داریم و خدا را شکر از نظر فنی، قدرت و سرعت در حال پیشرفت هستم.

پوررهنما در خصوص جایگاه خود در رنکینگ گفت: تا چند ماه پیش با اختلاف امتیاز زیادی در رده اول قرار داشتم اما به دلیل اینکه بعد از قهرمانی آسیا امان در مسابقه‌ای شرکت نکرده‌ام در رده سوم ایستادم و این در حالی است که حریفانم رقابت‌های مختلفی را پشت سرگذاشته‌اند و ما نیز برای حفظ جایگاه باید به مسابقات اعزام بشویم.

المپین کشورمان در خصوص برنامه اش برای حضور در پارالمپیک گفت: طبق برنامه ای که کادر فنی تعیین کرده‌ است رو به جلو حرکت می‌کنم و برای موفقیت و کسب بهترین نتیجه در بازیهای پارالمپیک تلاش می‌کنم.

وی در پایان گفت: در دوره قبلی بازی‌های پارالمپیک مسابقات تکواندو به صورت نمایشی برگزار شد که من نیز در آن دوره حضور داشتم و تجربه خوبی بود اما فکر می‌کنم در این دوره با توجه به اینکه به صورت رسمی انجام می‌شود، متفاوت است.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::