شما اینجا هستید

اخبار برتر » اکرم خدابنده: مهم این است که از اشتباهات درس بگیرم

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس؛ رقابت‌های تکواندوی آزاد ترکیه در حالی به کار خود پایان داد که دختران تکواندوکار ایران صاحب ۲ طلا و ۵ برنز شدند که یکی از این مدال‌ها به رنگ برنز توسط اکرم خدابنده باتجربه‌ترین تکواندوکار ایرانی حاضر در این تورنمنت به دست آمد.

اکرم خدابنده که به صورت آزاد در این رقابت‌ها شرکت کرده بود در گفتگو با آی دبلیو اسپورتس مسابقات ترکیه را ابزار سنجش مناسبی برای تکواندوکاران حاضر در این تورنمنت قلمداد کرد و گفت: در اوزان ۶ و ۸ قهرمانان خوبی در استانبول شرکت کرده بودند و شلوغ ترین اوزان در تورنمنت ترکیه بود و من در وزن هشتم در حالی برنز گرفتم که استحقاق حضور در فینال را داشتم.

تکواندوکار خوشنام ایران ادامه داد: در مبارزه نیمه نهایی برابر “اسوتلانا اسیپوا” از ازبکستان بر سر یک اشتباه در راند اول جریان بازی از دستم خارج شد و در مسابقه ای نزدیک برابر حریفم که ۵ بار او را شکست داده ام با ۳ پوئن اختلاف مغلوب شدم.

او همچنین گفت:  اسیپوا تکواندوکار خوش نامی است که سکوهای خوبی را در سال های اخیر  کسب کرده اما قطعاً  اگر چند ثانیه بیشتر وقت داشتم می‌توانستم بازی را ببرم. این شکست برایم اهمیت ندارد و مهم این است که از اشتباهات درس بگیرم. هدفم این است که در آینده اتفاقات خوبی را رقم بزنم.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::