شما اینجا هستید

اخبار برتر » فردا، تیم های لیگ دسته یک تکواندو رو در روی هم قرار می گیرند

Rate this post

دیدارهای هفته چهارم تا ششم دور برگشت بیست و پنجمین دوره رقابت‌های لیگ دسته یک تکواندو مردان «جام نقش جهان»، یادواره شهید روزبه هلیسایی روز دوشنبه – ۲۱ بهمن ماه در فدراسیون تکواندو برگزار می‌شود. این مسابقات با حضور ۸ تیم برگزار می‌شود که دو تیم خرج خود را از سایرین برای رسیدن به عنوان قهرمانی جدا کردند.

تیم‌های باشگاه مقاومت، شهرداری ورامین، چای زرینه، سامان رزم (زنده یاد محمدرضا جلالی راد)، لوازم خانگی کن، هیات تکواندو استان کرمانشاه، هیات تکواندو شهرستان عباس آباد و هیات تکواندو شهرستان نظرآباد در جام نقش جهان با هم به رقابت می‌پردازند.

این مسابقات پیشتر محلی برای درخشش تکواندوکاران جوان و آینده‌دار بود. تکواندوکارانی که شاید در لیگ برتر فرصت عرض اندام نداشته باشند اما در لیگ دسته یک این فرصت را دارند که استعداد خود را نشان بدهند اما با این وجود این‌جا هم همان رقابتی شکل گرفته که در لیگ برتر وجود دارد. شهرداری ورامین در این مسابقات هم در صدر است و به شدت از سوی تیم لوازم خانگی کن تحت تعقیب است. رقابتی نزدیک به هم و بسیار حساس که می‌تواند در نهایت به تیم ملی کمک کند. سامان رزم و باشگاه مقامت باید این هفته هر دو با دو تیم صدر جدول مسابقه بدهند که این کار دو تیم را سخت می‌کند.

این هفته برنامه مسابقات به شکلی است که مدعیان با هم روبرو نمی‌شوند و این فرصتی است برای این‌که تیم‌های مدعی با غلبه بر رقبای خود یک گام بزرگ و مهم برای رسیدن به عنوان قهرمانی بردارند.

تیم شهرداری ورامین به عنوان صدرنشین مسابقات باید به ترتیب به مصاف تیم‌های سامان رزم، باشگاه مقاومت و هیات تکواندو شهرستان نظرآباد برود. پیروزی در هر سه مسابقه برای تیم شهرداری ورامین حیاتی است. کوچکترین غفلت باعث می‌شود تا این تیم شانس رسیدن به صدر را از دست بدهد.

تیم دوم لیگ یعنی لوازم خانگی کن که با یک مسابقه کمتر در رده دوم قرار دارد، هیات تکواندو استان کرمانشاه، سامان رزم و باشگاه مقاومت را در پیش رو دارد. لوازم خانگی کن برای گرفتن صدر جدول جام نقش جهان از شهرداری ورامین دست به هر کاری می‌زند.

برنامه رقابت ها به شرح ذیل است:
هفته چهارم///
تیم هیات تکواندو شهرستان عباس اباد – استراحت
تیم شهرداری ورامین – تیم سامان رزم(زنده یاد محمدرضا جلالی راد)
تیم هیات تکواندو شهرستان نظرآباد – تیم باشگاه یزدان
تیم لوازم خانگی کن – تیم هیات نکواندو استان کرمانشاه

هفته پنجم///
تیم باشگاه یزدان- استراحت 
تیم  هیات تکواندو استان کرمانشاه – تیم هیات تکواندو شهرستان عباس اباد
تیم شهرداری ورامین – تیم باشگاه مقاومت
تیم لوازم خانگی کن – تیم سامان رزم(زنده یاد محمدرضا جلالی راد)

هفته ششم///
تیم باشگاه یزدان – تیم هیات تکواندو شهرستان عباس اباد
تیم لوازم خانگی کن – تیم باشگاه مقاومت
تیم هیات تکواندو استان کرمانشاه – تیم سامان رزم(زنده یاد محمدرضا جلالی راد)
تیم شهرداری ورامین – تیم هیات تکواندو شهرستان نظرآباد

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::