شما اینجا هستید

اخبار برتر » تکواندو قهرمانی آسیا| تکلیف سهمیه های جام ریاست فدراسیون جهانی مشخص شد

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس و به نقل از سایت فدراسیون تکواندو، بیست و چهارمین دوره مسابقات قهرمانی آسیا تکواندو در بخش کیوروگی از ۱۴ تا ۱۶ اسفندماه به میزبانی بیروت لبنان برگزار می شود.

تیم ملی تکواندو مردان کشورمان ترکیب اصلی خود را برای حضور در این رقابت ها روز ۱۲ بهمن ماه شناخت اما تکلیف نفراتی که از طریق مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی ۲۰۱۹ – کیش جواز حضور در این رویداد را کسب کرده بودند، صبح امروز (دوشنبه – ۲۱ بهمن ماه) از سوی سازمان تیم های ملی اعلام شد.

حسین لطفی در وزن ۵۴- کیلوگرم، محمد کاظمی در وزن ۵۸- کیلوگرم، سینا بهرامی در وزن ۶۳- کیلوگرم، مهدی جلالی در وزن ۷۴- کیلوگرم، عرفان حیدری در وزن ۸۰- کیلوگرم، محمدرضا خانی در وزن ۸۷- کیلوگرم و سعید رجبی در وزن ۸۷+ کیلوگرم ترکیب دوم تیم تکواندو را تشکیل می دهند.

همچنین آرمین هادی پور در وزن ۵۸- کیلوگرم، سروش احمدی در وزن ۶۳- کیلوگرم، میرهاشم حسینی در وزن ۶۸- کیلوگرم، امیرمحمد بخشی در وزن ۷۴- کیلوگرم، مهران برخورداری در وزن ۸۰- کیلوگرم و سجاد مردانی در وزن ۸۷+ کیلوگرم ملی پوشان تکواندو اعزامی به رقابت های قهرمانی آسیا هستند.

در این دوره برای نخستین مرتبه رقابت های تیمی در گروه مردان، زنان و مشترک نیز برگزار می شود که تیم مردان تنها در بخش مشترک حضور پیدا می کند و امیرمحمد بخشی و محمدرضا خانی نمایندگان ایران هستند.

هدایت تیم ملی برعهده فریبرز عسکری به عنوان سرمربی و علی محمد بسحاق و وحید عبداللهی به عنوان مربیان است. هادی ساعی نیز به عنوان مدیرفنی در کنار ملی پوشان حضور دارد.

تیم‌ملی تکواندو ایران در گروه مردان نیز موفق به کسب ۲ سهمیه بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ – توکیو توسط آرمین هادی پور و میرهاشم حسینی شده است.

گفتنی است؛ رقابت های قهرمانی آسیا G4 است و به نفرات اول تا سوم به ترتیب ۴۰،  24 و ۱۴٫۴ امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیک به ورزشکاران تعلق می‌گیرد.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::