شما اینجا هستید

اخبار برتر » عبداللهی: بچه‌های ما اگر در مسابقات حضور نداشته باشند از رقبای خود عقب خواهند افتاد

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، وحید عبداللهی در گفت‌و‌گو با خبرگزاری تسنیم، در خصوص مشخص شدن ترکیب تیم ملی تکواندو برای مسابقات قهرمانی آسیا اظهار داشت: با توجه به برگزاری رقابت‌های انتخابی که بچه‌ها توانستند شایستگی‌های خود را به نمایش بگذارند، این بهترین تیم ملی حال حاضر تکواندو ایران است.

وی در خصوص حضور المپین‌های تکواندو ایران در مسابقات قهرمانی آسیا گفت: یک ماه پیش از برگزاری رقابت‌های المپیک رنکینگ بسته خواهد شد و بچه‌ها باید تلاش کنند تا در رنکینگ جایگاه خوبی داشته باشند تا در جدول مسابقات در جایگاه بهتری حضور داشته باشند. بچه‌های ما اگر در مسابقات حضور نداشته باشند از رقبای خود عقب خواهند افتاد.

مربی تیم ملی خاطرنشان کرد: در کشورهای اروپایی تورنمنت‌های زیادی برگزار می‌شود و این فرصت در اختیار آنها قرار دارد تا راحت تر امتیاز کسب و سقف ۴۰ امتیاز خود را پر کنند. ما نیز باید از تورنمنت‌ها و مسابقات بهره کافی را ببریم تا بچه‌ها بتوانند به رتبه‌های بالای رنکینگ صعود و جایگاه بهتری در جدول المپیکی داشته باشند.

عبداللهی در خصوص کسب پنجمین عنوان قهرمانی آسیا عنوان کرد: کسب عنوان قهرمانی بسیار کار دشواری است، اما به این تیم خیلی امیدوار هستیم. بچه‌ها زحمات زیادی را کشیدند و امیدوارم با توجه به شایستگی فنی آنها همه چیز دست به هم بدهد تا برای پنجمین بار قهرمان آسیا شویم.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::