شما اینجا هستید

اخبار برتر » خلج زاده: فشردگی مبارزات در هفته‌های پایانی کار تیم‌ها را سخت می‌کند

Rate this post

شهره خلج زاده سرمربی تیم اسپریچو در لیگ کوثر در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تکواندو پلاس در خصوص مسابقات روز ۲۴ بهمن گفت: با توجه به اینکه تیم‌های لوازم خانگی کن و صدر البرز از ملی پوشان در ترکیب خود استفاده می‌کنند مبارزات این تیم ها به تعویق افتاد اما متاسفانه خیلی دیر به ما اعلام شد و سه ساعت تا زمان وزن کشی باقی مانده بود؛ مجبور شدیم ترکیب وزن کشی را تغییر بدهیم تا وزنی خالی نماند. با توجه به اینکه یلدا ولی نژاد اجازه بازی در لیگ را نداشت دیگر تکواندوکاران تیم بالاجبار در یک وزن بالاتر از وزن تخصصی خود وزن کشی نمودند و همین موضوع کار را برای آنها سخت کرد.

وی ادامه داد: در هفته چهارم مسابقات با تیم کین مبارزه داشتیم که شش بر دو پیروز شدیم، البته شاگردانم به خاطر شرایطی که در وزن کشی پیش آمده بود و ضعف بدنی، آسیب دیدند. بازی دوم با فرمانیه پنج بر سه به نفع ما به پایان رسید. هوگوپوش وزن اول ما در حین مبارزه و اجرای تکنیک از ناحیه زانو به شدت آسیب دید، پزشک به او اجازه ادامه بازی را نداد و با وجود اختلاف امتیاز با حریف بازنده اعلام شد. در وزن پنجم هم هانیه بخشی که مجبور بود در وزن بالاتر مسابقه بدهد با وجود اینکه مبارزه سنگینی داشت اما توانست در راند طلایی از حریف سبقت بگیرد و برنده شود.

خلج زاده در خصوص برگزاری رقابت‌های معوقه و هفته‌های پایانی لیگ توضیح داد: فشردگی مبارزات در هفته‌های پایانی کار تمام تیم‌ها را سخت می‌کند و با توجه به اینکه تکواندوکاران دو روز متوالی در میدان به رقابت می‌پردازند باید از الان آنها را آماده نماییم و برای کسب سکو تلاش کنیم.

سرمربی تیم اسپریچو در مورد صدر نشینی این تیم گفت: ما در این هفته با دو بازی بیشتر از رقبا در صدر جدول قرار گرفتیم اما سکوهای اصلی در هفته پایانی مشخص خواهند شد و باید دید چه اتفاقی می‌افتد. 

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::