شما اینجا هستید

اخبار برتر » تعویق سه مسابقه در جام خلیج فارس |اجرای قانون فوتبالی در تکواندو

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، رقابت‌های هفته ششم و هفتم از دور برگشت هجدهمین دوره مسابقات لیگ برتر جوانان و بزرگسالان مردان «جام خلیج فارس» یادواره شهید عبدالکریم کجبافی با حضور ۸ تیم روز دوشنبه – ۲۸ بهمن ماه در فدراسیون تکواندو برگزار می‌شود اما سه مسابقه با توجه به قانون سازمان لیگ به تعویق افتاده است.

قانونی که پیش از این هم در فوتبال وجود داشت و تیم‌های لیگ برتری با داشتن سه بازیکن یا بیشتر در تیم ملی فوتبال مسابقاتشان به تعویق می‌افتاد، حالا در تکواندو هم سه مسابقه با توجه به این‌که دو تیم سه ملی پوش دارند، مسابقاتشان به تعویق افتاده است.

شهرداری ورامین، دانشگاه آزاد اسلامی، لوازم خانگی کن، پاس، پالایش نفت آبادان، صنعت مس کرمان، فرمانیه، کانون تکواندوکاران مهاجر و یزدان تیم‌های حاضر در این دوره از رقابت‌ها هستند.

با اعلام سازمان لیگ، رقابت تیم‌های لوازم خانگی کن و شهرداری ورامین به دلیل حضور سه بازیکن این تیم‌ها در اردوی تیم ملی به منظور شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا به تعویق افتاد.

لوازم خانگی کن و شهرداری ورامین از مدعیان جدی قهرمانی هستند که این هفته را به استراحت اجباری می‌پردازند اما در غیاب این دو تیم سایر مدعیان می‌توانند از فرصت استفاده کرده و فاصله خود را با صدر جدول کاهش بدهند. شهرداری ورامین با یک امتیاز اختلاف نسبت به تیم لوازم خانگی کن در صدر است.

در نخستین دیدار هفته ششم، باشگاه یزدان و دانشگاه آزاد اسلامی به مصاف یکدیگر می‌روند، در ادامه هوگوپوشان کانون تکواندوکاران مهاجر باید برابر تکواندوکاران شهرداری ورامین قرار می‌گرفتند که این مسابقه به تعویق افتاد. سومین مبارزه این هفته میان تیم‌های فرمانیه و پالایش نفت آبادان پیگیری می‌شود. پاس در این هفته استراحت دارد. دیدار تیم‌های صنعت مس کرمان با لوازم خانگی کن هم این هفته به تعویق افتاد.

در اولین مبارزه هفته هفتم، تیم‌های فرمانیه و کانون تکواندوکاران مهاجر با یکدیگر مبارزه می‌کنند و سپس شرکت پالایش نفت آبادان و باشگاه یزدان رو در روی یکدیگر قرار می‌گیرند. دانشگاه آزاد اسلامی نیز در این هفته با قرعه استراحت رو به رو است. این هفته هم دیدار تیم‌های پاس با لوازم خانگی کن و صنعت مس کرمان با شهرداری ورامین به تعویق افتاد.

در حاشیه برگزاری مسابقات هفته ششم و هفتم، همچنین دیدار معوقه هفته اول از دور برگشت میان تیم‌های پالایش نقت آبادان و دانشگاه آزاد اسلامی در این روز برگزار می‌شود.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::