شما اینجا هستید

اخبار برتر » ثبت نام سه رویداد بین المللی تکواندو ایران آغاز شد

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، دهمین دوره مسابقات جام باشگاه‌های آسیا (G1) روز ۲۸ فروردین‌ماه، سی‌و‌یکمین دوره مسابقات جام فجر  (G1) در دو گروه زنان و مردان طی روزهای ۲۹ تا ۳۱ فروردین‌ماه و سومین دوره مسابقات آزاد آسیا(G1)در دو رده سنی نوجوانان و بزرگسالان و گروه زنان و مردان روزهای یکم تا چهارم اردیبهشت‌ماه در مجموعه ورزشی المپیک جزیره کیش برگزار می‌شود.

ثبت نام آنلاین برای حضور در این رقابت ها از روز گذشته در سایت فدراسیون جهانی آغاز شده است.
با توجه به به تعویق افتادن رقابت های قهرمانی آسیا و کسب سهمیه قاره آسیا و احتمال برگزاری این مسابقات در فروردین ماه سال آینده باید دید استقبال از این قدیمی ترین تورنمنت قاره آسیا چگونه خواهد بود.

رویداد های بین المللی که به میزبانی کشومان برگزار می شود فرصت مناسبی است برای اینکه تکواندوکاران داخلی خود را محک جدی بزنند. البته تکواندوکاران ایرانی برای حضور در این سه رویداد می بایست از فیلتر هیات های استانی عبور کنند و فدراسیون تکواندو ایران نیز شرایطی را برای حضور هوگوپوشان در نظر گرفته است.

این سه رویداد با توجه به ۴۰ امتیازی که برای تکواندوکاران دارد از اهمیت بالایی برخوردار است و بدون شک ملی پوشان سعی می کنند تا از این فرصت میزبانی بیشترین بهره را ببرند و جایگاه خود را در رنکینگ ارتقاء دهند.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::