شما اینجا هستید

اخبار برتر » حاشیه های لیگ برتر تکواندو|کاهش هیجان در غیاب مدعیان

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس و به نقل از خبرگزاری تسنیم، هفته ششم و هفتم از دور برگشت هجدهمین دوره مسابقات لیگ برتر تکواندو جام خلیج فارس از صبح امروز دوشنبه در خانه تکواندو برگزار شد.

حواشی مسابقات این هفته به شرح زیر است:

* با تصمیم مسئولان سازمان لیگ مسابقات تیم لوازم خانگی کن و یک دیدار از مبارزات شهرداری ورامین به تعویق افتاد.

* تیم کانون تکواندوکاران مهاجر در مبارزات این هفته حاضر نشد و با تصمیم مسئولان سازمان لیگ نتایج دیدارهای این تیم مقابل شهرداری ورامین و فرمانیه با نتیجه ۸ بر صفر اعلام شد.

* فریبرز عسگری سرمربی تکواندو مانند هفته‌های گذشته در سالن حاضر و به تماشای رقابت‌ها پرداخت.

* مهران عسگری ملی‌پوش سابق تیم ملی تکواندو و همسر نورتاتار دارنده سه مدال مسابقات قهرمانی جهان و دو مدال المپیک که در سالیان گذشته به دلیل مشکلات سربازی در ایران حاضر نشده بود با برطرف شدن مشکل خدمت سربازی خود در روزهای گذشته به ایران آمده است و امروز در خانه تکواندو حاضر شد.

* مهران عسگری با حضور در خانه تکواندو با فریبرز عسگری سرمربی تیم ملی تکواندو و دایی خود به گفت‌وگو پرداخت.

*حسن عسگری مربی تکواندو ایران و پدر مهران عسگری نیز با گذشت ساعاتی از مسابقات در خانه تکواندو حاضر و درجایگاه وی آی پی در کنار مهران عسگری و فریبرز عسگری به تماشای مسابقات پرداخت.

*‌با تعویق مسابقات لوازم خانگی کن و شهرداری ورامین و استراحت تیم پارس در مسابقات این هفته از هیجان لیگ برتر در غیاب مدعیان کاسته شده بود.

*برخلاف هفته‌های گذشته که مسابقات در سه شیاپ چانگ برگزار می‌شد رقابت‌های این هفته لیگ برتر تنها در یک شیاپ چانگ برگزار شد.

* عرفان ناظمی ملی‌پوش سابق تکواندو ایران که در هفته‌های گذشته به دلیل مصدومیت در حال فیزیوتراپی بود امروز در خانه تکواندو حاضر شد.

* سعید رجبی، امیر محمد بخشی و آرمین هادی‌پور که در اردوی تیم ملی تکواندو حضور دارند برای دقایقی در سالن حاضر و با هم تیمی‌های خود به صحبت پرداختند.

*هادی ساعی مدیر فنی تیم ملی تکواندو برخلاف هفته‌های گذشته در خانه تکواندو حاضر نشد.

*‌آرش فرهادیان مدیر سازمان تیم‌های ملی تکواندو با حضور در جایگاه وی آی پی برای دقایقی با سرمربی تیم ملی تکواندو به صحبت پرداخت.

*کیومرث چگینی مدیر عامل باشگاه لوازم خانگی کن که از تماشاگران پیگیر رقابت‌های لیگ برتر تکواندو است در مسابقات این هفته غیبت داشت که ازنکات جالب توجه مسابقات بود.

*حافظ مهدوی رئیس کمیته داوران فدراسیون تکواندو پس از غیبت در مسابقات هفته گذشته جام خلیج فارس و جام نقش جهان در مسابقات این هفته حضور داشت و بر نحوه قضاوت داوران نظارت می‌کرد.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::