شما اینجا هستید

اخبار برتر » مهرو کمرانی: تمرینات تیم ملی تعطیل نمی‌شود

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس مهرو کمرانی در گفتگو با آی دبلیو اسپپورتس درباره وضعیت تیم ملی پس از اعلام خبر تعویق مسابقات قهرمانی آسیا در لبنان اظهار کرد: با توجه به اینکه تیم ملی فروردین ماه مسابقات کسب سهمیه المپیک را در پیش دارد و از سوی دیگر ممکن است تعویق مسابقات قهرمانی آسیا طولانی نباشد، تمرینات تیم ملی همچون گذشته ادامه خواهد داشت.

او ادامه داد: بازیکنان همچنان در خدمت تیم ملی هستند و با برگزاری مراحل باقی مانده لیگ کوثر در اختیار باشگاه‌هایشان قرار می‌گیرند و سپس بار دیگر به تیم باز می‌گردند. ما قصد داریم تمامی نفرات را در سطح آمادگی ایده آل حفظ کنیم بنا بر این دلیلی برای استراحت وجود ندارد.

سرمربی تیم ملی تکواندو زنان در مورد تعویق مسابقات آسیایی گفت: این اتفاق از این نظر که فرصت بیشتری به مصدومان ما برای رسیدن به شرایط ایده آل داد به نفع آسیب دیده‌ها شد اما از سوی دیگر هم این اثر منفی را داشت که ما را برای انتخابی المپیک در تنگنا قرار داد.

کمرانی اذعان داشت: مسابقات قهرمانی آسیا می‌توانست به انتخاب بهتر ما برای انتخابی المپیک کمک کند. بهترین‌های جهان در آسیا و تک مهره‌های شاخص در سایر نقاط جهان هستند و برای مسابقات لبنان، همه مهره‌های مهم ثبت نام کرده بودند. قهرمانی این مسابقات ۴۰ امتیاز داشت و روی رنکینگ اثرگذار بود و در حال حاضر نه تنها ما، که همه آسیایی‌ها در وضعیت نامشخص قرار دارند.

نفر اول تیم ملی تکواندو در پایان گفت: ما منتظر هستیم تا اتحادیه تکواندو آسیا زمان جدید مسابقات را اعلام کند. انتخابی المپیک و سایر رویدادهای بین المللی در پیش است و این تغییر در تقویم، باعث تداخل رویدادها می‌شود.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::