شما اینجا هستید

اخبار برتر » زوار: رقابت اصلی ما در لیگ برتر با شهرداری ورامین است

Rate this post

محمدرضا زوار سرمربی تیم لوازم خانگی کن در خصوص مبارزات معوقه شده این تیم در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تکواندو پلاس گفت: با توجه به اینکه ما و شهرداری ورامین بیش از سه ملی پوش در ترکیب خود داشتیم که در اردوی تیم ملی قهرمانی آسیا حضور داشتند با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته دیدارهای ما در روز گذشته معوقه شد.

او افزود: یک روز باقی مانده تا آغاز هفته ششم و هفتم، فدراسیون تکواندو ایران از سوی اتحادیه تکواندو آسیا ایمیلی مبنی بر تغییر زمان و مکان برگزاری رقابت های قهرمانی آسیا به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا دریافت کرد اما با توجه به فرصت کمی که تا آغاز مسابقات لیگ باقی بود و حساسیت رقابت‌ها امکان حضورمان وجود نداشت و طبق برنامه اعلامی قرار است دیدارهای معوقه روز ۱۲ اسفند برگزار شود.

سرمربی تیم لوازم خانگی کن گفت: فشردگی مسابقات در هفته های آخر و فاصله کوتاه بین لیگ برتر و نقش جهان، شرایط ویژه‌ای را برای تیم‌های لوازم خانگی کن و شهرداری ورامین  به وجود آورده که که سعی می‌کنیم با همکاری کادر فنی و تلاش تکواندوکاران نتایج مطلوبی کسب نماییم.

زوار ادامه داد: در حال حاضر تمرکز اصلی ما بر هفته پایانی لیگ نقش جهان برای قهرمانی در قدیمی ترین لیگ تکواندو است و رقابت شانه به شانه‌ای با تیم خوب و قابل احترام شهرداری ورامین داریم و بایستی هر دو دیدار خود با تیم‌های نظرآباد و یزدان را با بهترین نتیجه به پایان برسانیم تا بتوانیم در اولین سال حضور خود در لیگ نقش جهان، جشن قهرمانی خود را برگزار نماییم.

او خاطرنشان کرد: بعد از پایان لیگ دسته یک، تمرکز اصلی ما دیدار با دو تیم ریشه دار پاس و مس کرمان در لیگ برتر خواهد بود. برنامه منظمی را برای افزایش آمادگی جسمی و ذهنی بازیکنان جوان خود که برخی از آنان اولین حضور در لیگ برتر را تجربه می‌کنند در نظر داریم تا این بازیکنان دچار آسیب جسمی، غرور و یا بی انگیزگی نشوند.

سرمربی تیم لوازم خانگی کن گفت: هم اکنون رقابت اصلی ما در لیگ برتر با تیم شهرداری ورامین است اما باید تیم‌های پاس و دانشگاه آزاد را نیز در نظر بگیریم. سعی می‌کنیم تا آخرین روز لیگ و مشخص شدن سکونشینان بهترین و جذاب‌ترین مبارزات را به نمایش بگذاریم.

زوار در پایان گفت: بدون شک تیم‌هایی که از انسجام بهتری برخوردار هستند می‌توانند سکوهای اول تا سومی را به خود اختصاص دهند و ما هم تلاش می‌کنیم با جدیت و بهره‌گیری از بازیکنان جسور و توانمند جایگاهی شایسته نام و اعتبار باشگاه لوازم خانگی کن کسب نماییم. از حمایت باشگاه هم تشکر می‌کنم که با حمایت‌های به موقع خود دغدغه‌های ذهنی کادر فنی و بازیکنان را از بین بردند.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::