شما اینجا هستید

اخبار برتر » تردید در حضور طلایی ریو / ابوغاش به المپیک ۲۰۲۰ میرسد؟

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، احمد ابوغاش اردنی چهره شاخص وزن دوم المپیکی تکواندوی جهان که مدال‌های طلای المپیک ۲۰۱۶ ، نقره و برنز جهان را در کارنامه دارد در فاصله ۸ روز مانده تا مسابقات فینال گرندپری به دلیل انجام عمل جراحی زانو حضور در این رقابت‌ها را از دست داد.

طلایی المپیک ریو در حالیکه روزهای اخیر در صفحه اینستاگرام شخصی اش از آمادگی خود خبر داده بود اما فدراسیون تکواندو اردن با انتشار خبری در خصوص وی هواداران او را نگران کرده است.

فدراسیون تکواندو اردن مدعی است: احمد ابوغش در اکتبر سال گذشته دچار مصدومیت غضروفی زانو شد و باید تحت عمل جراحی قرار می‌گرفت. فدراسیون تصمیم گرفت برای درمان ابوغش را به یکی از مهمترین مراکز درمانی ورزشی جهان در قطر اعزام کند که پس از عمل جراحی او به مدت دو ماه در این مرکز جلسات توانبخشی را پشت سر گذاشت و از ماه گذشته نیز این جلسات را در اردن آغاز کرده است.

ما منتظر نتیجه بررسی پزشکی هستیم و اگر کادردرمانی شرایط او را برای حضور در مسابقات تایید کند، اوغاش را به میدان میفرستیم تا در مسابقات انتخابی المپیک با آمادگی بیشتر بتواند جواز حضور در توکیو ۲۰۲۰ را کسب نماید.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::