شما اینجا هستید

اخبار برتر » صفریان: بنیاد گیلان، یک تجربه تلخ برای من بود

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس؛ نیلوفر صفریان در واکنش به نحوه حضور تیم بنیاد گیلان در لیگ تکواندو ۹۷ اظهار داشت: در بنیاد گیلان هیچ یک از بازیکنان پولی دریافت نکردند در حالی که آنها به اعتبار من به تیم آمده بودند و من هم به وعده های شخصی که قرار بود حامی مالی ما باشد اعتماد کردم و حتی مبالغ زیادی از هزینه های جاری بنیاد را از جیب هزینه کردم.

وی ادامه داد: نه منطقه آزاد و نه هیچ بنیادی در استان گیلان اسپانسر ما نبود. شخصی که با او مذاکره کردیم ادعا کرد که چون ما می خواهیم بخشی از یک مجموعه در تهران باشیم و آن مجموعه تیم دیگری به نام بنیاد دارد ما هم باید به آن نام در لیگ شرکت کنیم. بعدها که آن شخص، امروز و فردا کرد و من درباره صحت وعده هایش تحقیق کردم متوجه شدم همه چیز بی پایه و اساس بوده و دست ما خالی مانده است. حتی روز قبل از قرعه کشی باید ۵ میلیون تومان به عنوان ورودی لیگ واریز میکردیم که سرانجام آن مبلغ را هم از جیب خودم پرداخت کردم. حتی هزینه های دیگر مثل رفت و آمد را نیزخودم تقبل کردم چون در عمل انجام شده قرار گرفته بودم.

صفریان همچنین گفت: تیم بنیاد گیلان، از نظر بازیکنان و نتیجه ای که کسب کردیم فوق العاده ای بود. ما باید قهرمان لیگ می شدیم و همچنان بر این باور هستم که شایسته ترین تیم برای قهرمانی بودیم. خروجی آن فشارها برای من و تیم این بود که بازیکنان ما در حال حاضر در تیم های خود فیکس هستند. ما به تکواندوکاران گیلان کمک کردیم که رشد کنند.

مربی سازنده تکواندوی گیلان همچنین گفت: حیف است که گیلان در لیگ تیم ندارد اما هر چه برای جذب اسپانسر تلاش کردیم بی نتیجه بود. سطح تکواندوکاران ما به گونه ای است که نمی توانیم بدون حامی مالی و بدون دستمزد آن ها را در یک تیم جمع کنیم.

بنیاد گیلان، یک تجربه تلخ برای من بود و باعث شد امسال برای حضور در لیگ با هر تیمی بی میل باشم.

منبع: نشریه الکترونیک ورزش زنان ایران

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::