شما اینجا هستید

اخبار برتر » خانلرخانی: برگزاری لیگ برتر تکواندو به صلاح نیست|برای حفظ سلامت باید مسابقات کاملا تعطیل شود

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، پیام خانلرخانی در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم، در خصوص شرایط ملی‌پوشان پاراتکواندو اظهار داشت: تمرینات ملی‌پوشان المپیکی از هفته گذشته آغاز شده و قرار است بعد از تعطیلات نوروز نیز اردوی قهرمانی آسیا را با حضور تمامی ملی‌پوشان برگزار کنیم.

وی در خصوص احتمال برگزاری مسابقات پاراتکواندو قهرمانی آسیا در اردیبهشت ماه سال آینده در لبنان گفت: این خبر رسمی است و رئیس فدراسیون تکواندو لبنان نیز در پیج رسمی خود از آغاز مسابقات قهرمانی آسیا در ۲۲ اردیبهشت ماه سال آینده خبر داده است. در حال حاضر زمان مناسبی تا آغاز مسابقات داریم و با توجه به انتشار ویروس کرونا خیلی صلاح نیست تمام تیم را در اردو داشته باشیم. 

سرمربی تیم شهرداری ورامین در خصوص لغو مسابقات لیگ برتر عنوان کرد: به نظر من اشتباه بزرگی کردیم و لغو کامل مسابقات خیلی بهتر است تا بخواهیم مسابقات را به عقب بیندازیم. در ابتدا قرار بود مسابقات ۱۲ اسفند ماه برگزار شود و بعد عنوان شد این مسابقات ۱۹ اسفند ماه پیگیری می‌شود و در آخرین اعلام نیز از آخرین روزهای اسفند ماه به عنوان تاریخ برگزاری این مسابقات صحبت شده است. 

خانلرخانی افزود: با توجه به شرایط انتشار ویروس کرونا هر چه به جلوتر رفتیم شرایط بدتر شده است و به نظر من عاقلانه‌تر است که مسابقات کاملا تعطیل شود. در ابتدا اسفند ماه این امکان وجود داشت که مسابقات برگزار شود، اما در حال حاضر با توجه شرایط کشور و ورود ویروس کرونا در خانواده تکواندو که یکی، دو نفر را گرفتار کرده است دیگر صلاح به برگزاری مسابقات نیست. به خاطر حفظ سلامت بچه‌ها و مربیان باید این مسابقات کاملا تعطیل شود. ویروس کرونا چیزی نیست که بگویم ما گرفتار آن نخواهیم شد و احتمال دارد با برگزاری مسابقات همه ما گرفتار آن شویم. 

وی در خصوص احتمال نیمه کاره ماندن مسابقات فصل جاری گفت: قطعا احتمال نیمه کاره ماندن مسابقات وجود خواهد داشت. اگر سازمان لیگ بتواند با بهتر شدن شرایط مسابقات را در فروردین ماه برگزار کند لیگ امسال به پایان خواهد رسید، اما با توجه تقویم شلوغ فدراسیون در سال آینده احتمال برگزار نشدن مسابقات بیشتر است. 

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::