شما اینجا هستید

اخبار برتر » نابغه‌ای به نام جید جونز؛ به دنبال سومین طلای المپیک

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندوپلاس، «تکواندو ورزش سختی است اما من به بهترین نحو ممکن آموزش دیده ام از تمامی کسانی که در مسیر قهرمانی مرا حمایت کرده‌اند تشکر و قدردانی می‌کنم. مخصوصا از پدربزرگم بسیار ممنون هستم او هم یکی از بزرگترین هواداران من و هم یکی از سرسخت ترین منتقدان من است. بعد از مسابقه ای که نتوانم عملکرد خوبی داشته باشم می دانم که باید در خانه ابتدا به سوالات او جواب بدهم. ممنون پدربزرگ که کنارم هستی.» او این جملات را ۱۲ دسامبر ۲۰۱۶ در مراسم گالا که برای معرفی بهترین تکواندو کار مرد و زن سال ۲۰۱۶ به میزبانی هتل بادامدار شهر باکو برگزار شد به زبان آورد.

جید لوئیس جونز (متولد ۲۱ مارس ۱۹۹۳) قهرمان دو دوره المپیک در المپیک‌های ۲۰۱۲ و ۲۰۱۶ است. او همچنین توانست عنوان بهترین تکواندوکار زن سال ۲۰۱۶ را به خود اختصاص داد.

جید جونز ستاره تکواندوی بریتانیا و یکی از نوابغ تکواندوی زنان جهان است. این تکواندو کار افسانه‌ای در سن ۲۳ سالگی دو طلای المپیک و یک نقره مسابقات جهانی را در کارنامه دارد. 

ستاره بریتانیا در تکواندو به «شکارچی سر» معروف شده است چرا که بیشترین امتیازات یک بازی را با اصابت ضربات پا به سر حریفان به دست می‌آورد.

او این روزها خود را برای مسابقات المپیک توکیو ۲۰۲۰ آماده می‌کند. «امیدوارم که مساله ویروس کرونا در دنیا هر چه سریعتر مهار شود، هیچ چیز در دنیا به اندازه سلامتی مردم ارزش ندارد و اگر فراگیری این ویروس ادامه داشته باشد قطعا بازی‌های المپیک تحت تاثیر آن قرار می گیرد و آن زمان است که باید برای آن چاره ای اندیشید. اما این مسائل باعث نمی شود، که من تمرینات خود را تعطیل کنم. حتی اگر شرایط اضطراری در بریتانیا اعلام شود من در خانه تمرین خواهم کرد چون هدف من از کرونا قوی تر است. من سومین طلای المپیک را می خواهم. 

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::