شما اینجا هستید

اخبار برتر » فولادی: همه در تلاش برای شکست کرونا هستیم| با حفظ سلامت ورزشکاران به لیگ بازمی‌گردیم

Rate this post

ریحانه فولادی سرمربی تیم لوازم خانگی کن در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تکواندو پلاس در خصوص برگزاری ادامه مسابقات لیگ کوثر در سال آینده گفت: شیوع ویروس کرونا نگرانی و دغدغه بسیاری از خانواده ها و مربیان است که سازمان لیگ با به تعویق انداختن مسابقات کمک بزرگی به سلامتی آنها وعوامل برگزاری کرد و این تصمیم بسیار کارساز و به موقع بود.

وی افزود: امیدوارم با همکاری مردم، تلاش مسئولین و کادر فداکار پزشکی هر چه زودتر به شرایط عادی برگردیم و آرامش در کشور عزیزمان حاکم شود. 

فولادی در خصوص برنامه تیم برای مسابقات سال آینده توضیح داد: باید شرایط رقابت‌های باقی مانده لیگ مشخص شود تا بعد از تشکیل کمیته فنی باشگاه از برنامه‌‌های تدوین شده باشگاه مطلع شده و با کمک همکارانم برنامه ریزی لازم را انجام دهیم.

سرمربی لوازم خانگی کن در مورد آماده سازی تکواندوکاران باتوجه به عدم برپایی تمرینات عنوان کرد: در حال حاضر همه در تلاش برای کنترل و شکست ویروس کرونا هستیم تا با حفظ نشاط و سلامتی ورزشکاران به شرایط عادی بازگردیم،همچنین با برنامه های مناسبی که در اختیار بازیکنان قرار داده ایم از آنها خواستیم آمادگی جسمی و ذهنی خودشان را برای ادامه لیگ حفظ کنند.

فولادی در پایان گفت: از همه مربیان، ورزشکاران و خانواده‌ها تقاضا می‌کنم با رعایت نکات صادر شده و کاهش ترددهای غیرضروری به کنترل این شرایط کمک کنند.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::