شما اینجا هستید

اخبار برتر » نورملکی: قهرمانان ما نگاه حرفه ای به مسائل ورزشی دارند

Rate this post

فاطمه نورملکی سرمربی تیم فتح صدر البرز در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تکواندو پلاس در خصوص برگزاری ادامه مسابقات لیگ در سال جدید گفت: طبق برنامه ریزی های فدراسیون و سازمان لیگ قرار بود مسابقات جام کوثر در تاریخ و زمان خود برگزار شود اما با توجه به برپایی اردو تیم ملی برای شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا و کسب سهمیه المپیک و قرار گرفتن ۴ بازیکن اصلی تیم فتح صدر البرز و چندین نفر از تیم لوازم خانگی کن در ترکیب تیم ملی، هفته دوم دور برگشت معوقه اعلام شد.

وی افزود: با شیوع بیماری کرونا و به صلاحدید اعضای دولت تمام مسابقات در کلیه رشته های ورزشی به حالت تعلیق درآمد که تکواندو هم از این قاعده مستثنی نبود و ما به این تصمیم احترام می‌گذاریم و مکلف به رعایت قانون هستیم.

نورملکی ادامه داد: انشالله هر چه زودتر ویروس کرونا ریشه کن شود تا برگزاری مسابقات ورزشی در کشور از جمله تکواندو از سر گرفته شود.

سرمربی تیم فتح صدر البرز در خصوص آماده نگه داشتن بازیکنان توضیح داد: طبق برنامه ریزی که با همکارانم داشتیم برنامه ای به بازیکنان ارائه شده است تا بصورت انفرادی تمرینات خود را دنبال کنند؛ قهرمانان ما نگاه حرفه‌ای به مسائل و موضوعات  ورزشی دارند و این دوری از تمرینات شرایطی یکسان برای همه تیم‌ها است.

وی در پایان گفت: ما در تلاش هستیم شرایط بوجود آمده را مدیریت و کنترل کنیم تا انشالله در ادامه نتیجه دلخواهمان کسب شود.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::