شما اینجا هستید

اخبار برتر » زین العابدینی: سازمان لیگ بهترین تصمیم را گرفت|با تعطیلی باشگاه‌ها به سختی میتوان بچه‌ها را آماده نگه داشت

Rate this post

ریحانه زین العابدین سرمربی تیم دانشگاه آزاد در لیگ کوثردر گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تکواندو پلاس در خصوص تصمیم سازمان لیگ برای لغو مسابقات گفت: هفته هفتم، هشتم و نهم رقابت‌ها با توجه به مسابقات قهرمانی آسیا و همچنین شیوع کرونا معوقه اعلام شد که در نهایت سازمان لیگ تصمیم گرفت برای بهداشت و سلامت تکواندوکاران و مربیان به طور کل رقابت‌ها را به سال آینده موکول کند.

وی ادامه داد: با توجه به وقفه ایجاد شده در برگزاری مسابقات انگیزه بازیکنان کمتر می‌شود و ممکن است نسبت به کسب سکو سرد شوند اما فرصت خوبی بدست آمد تا آسیب دیدگان بهبود پیدا کنند.

زین العابدینی تصریح کرد: باتوجه به اینکه در رقابت‌ها هوگو و کلاه‌ها به صورت مشترک بین بازیکنان استفاده خواهد شد و مبارزات تن به تن است، باعث می‌شود امکان شیوع این بیماری بین بازیکن و مربی و داور بیشتر شود و به نظرم تصمیم سازمان لیگ برای تعطیلی رقابت‌ها بهترین تصمیم در این موقعیت بود.

سرمربی تیم دانشگاه آزاد در خصوص برنامه تمرینی بازیکنان توضیح داد: با تعطیلی باشگاه ها به سختی می‌توان بچه‌ها را آماده نگه داشت البته ما در کانال تلگرامی که داریم کلیپ‌های تمرینی میگذاریم. بازیکنان هم به یکدیگر انگیزه می‌دهند و با توجه به اینکه از قهرمانان ملی هستند در منزل تمرینات را پیگیری می‌کنند و نمی‌گذارند از لحاظ بدنی افت کنند، انشالله درسال جدید بتوانیم تمرینات تیمی را شروع کنیم.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::