شما اینجا هستید

اخبار برتر » تاتی: پرقدرت به لیگ بازمی‌گردیم

Rate this post

هانیه تاتی سرمربی تیم داتیس یزد در لیگ کوثردر گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تکواندو پلاس در خصوص عدم برگزاری مسابقات هفته پایانی این لیگ گفت: فدراسیون تکواندو تقویم دقیقی برای برگزاری مسابقات در تاریخ تعیین شده دارد و طبق آن پیش می‌رود، ما نگران این بودیم که نکند مسابقات با وجود این شرایط برگزار شود.

تاتی در ادامه گفت: در این مدت با توجه به شیوع ویروس کرونا، تمرینات آماده سازی را تعطیل کرده بودیم و از طرفی هم استرس آمدن به تهران با وسایل نقلیه عمومی را داشتیم چرا که سلامت تکواندوکاران در خطر بود و تصمیم بر تعطیلی مسابقات به موقع و درست بود.

وی در خصوص برنامه ریزی برای تمرینات تیم توضیح داد: بعضی بازیکنان خودشان تمریناتی انجام می‌دهند و به باقی هم برای حفظ آمادگی جسمانیشان برنامه داده‌ام.

سرمربی داتیس یزد تصریح کرد: وقفه ایجاد شده به نفع ما بود چرا که دوهفته آخر لیگ را با سه بازیکن مصدوم پیگیری می‌کردیم تا جایی که یکی از آنها مجبور به جراحی دستش در همان تهران شد و در این زمان آنها بهبود پیدا می کنند و انشالله بعد از گذر از این شرایط برای ایجاد انگیزه و آمادگی بازیکنان برنامه ریزی خوبی خواهیم داشت و با رفع مصدومیت آنها پر قدرت برای کسب سکو به لیگ بازمی‌گردیم.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::