شما اینجا هستید

اخبار برتر » حبیبی: با پایان کرونا بر سر تمرینات حاضر می‌شویم

Rate this post

مژگان حبیبی سرمربی تیم هیات تکواندو بهار در گفتگو با پایگاه خبری تکواندو پلاس در خصوص لغو مسابقات لیگ کوثر گفت: تیم ما از ابتدا خواستار لغو مسابقات بود چرا که بازیکنان در این مدت به دلیل تعطیلی باشگاه بر سر تمرین حاضر نمی‌شدند و آمادگی لازم را نداشتند.

حبیبی ادامه داد: همچنین خانواده ها نگران ابتلای فرزندانشان به این ویروس بودند و اگر در حین برگزاری مسابقات اتفاقی می‌افتاد ما نمی‌توانستیم پاسخگو باشم، بنابراین از استاد آغاسی درخواست کردیم با فدراسیون برای لغو رقابت‌ها هماهنگی های لازم را انجام بدهند؛ از ایشان بابت پیگیری‌ صورت گرفته تشکر می‌کنم چرا که سلامت بازیکنان از هر چیز دیگری مهمتر است. همچنین از سازمان لیگ و فدراسیون که این تصمیم به موقع را اتخاذ کردند سپاسگزاریم.

وی در خصوص حفظ آمادگی بازیکنان در مدت تعطیلی باشگاه توضیح داد: برای حفظ آمادگی جسمانی بازیکنان هرروز برنامه های تمرینی داده می‌شود تا درمنزل انجام بدهند ولی از آنجایی که مبارزه ای با یکدیگر ندارند روی سطح آمادگی آنها برای حضور بر شیاپ چانگ تاثیر خواهد داشت.

حبیبی در پایان از برنامه تیم برای سال آینده گفت: انشالله هر چه زودتر با پایان کرونا بر سر تمرینات حاضر شویم و وقفه ایجاد شده را جبران کنیم تا بازیکنان خیلی زود ریکاوری شده و در دور آخر حداقل به رده چهارم و پنجم صعود کنیم.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::