شما اینجا هستید

اخبار برتر » شعبانی: باید به فکر سلامت جامعه ورزش باشیم

Rate this post

مهری شعبانی سرمربی تیم شوکا لاوین مریوان در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تکواندو پلاس در خصوص موکول رقابت‌های لیگ کوثر به سال آینده گفت: تیم های فتح صدر البرز و لوازم خانگی کن دیدارهای معوقه داشتند و مسابقات در زمان از پیش مشخص شده برگزار نشد. بعد از آن هم با شیوع بیماری کرونا تاریخ مسابقات تغییر کرد که در نهایت به دستور وزارت ورزش تمامی رقابت ها در کلیه رشته های ورزشی لغو و به سال بعد موکول شدند.

وی ادامه داد: تاریخ بعدی مسابقات انشالله بعد از تمام شدن این بیماری مشخص می‌شود، امیدوارم علاج این بیماری پیدا شود و مردم به زندگی عادی خودشان برگردند.

شعبانی در مورد حفظ آمادگی تکواندوکاران در مدت تعویق رقابت‌ها توضیح داد: همه باشگاه‌ها تعطیل هستند و حتی تمرینات دو نفره هم خطرناک است و نمی‌شود با زندگی کسی بازی کنیم، بنابراین هوگوپوشان در منزل وسایلی تهیه کرده‌اند تا با انجام تمریناتی از لحاظ جسمانی آماده بمانند و افت نکنند.

وی تصریح کرد: امسال از طرف یک شرکت حمایت مالی شدیم. صد درصد در سال های آینده و در تمام رده‌ها تیمداری می کنم و برای کسب بهترین نتیجه تلاش خواهیم کرد.

سرمربی تیم شوکا لاوین مریوان در پایان گفت: ما جدای از قهرمانی باید به فکر سلامت بازیکنان، مربیان، داوران و تمام کسانی که در برگزاری رقابت‌ها دخالت دارند، باشیم. مسابقات لیگ سطح بالایی دارند و تعداد نفرات شرکت کننده زیاد است، همچنین همگی مثل یک خانواده با هم هستیم و اگر از این جمع یک نفر مبتلا باشد آن را به بقیه انتقال می‌دهد، بنابراین در این شرایط تصمیم قابل تحسینی از سوی سازمان گرفته شده است.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::