شما اینجا هستید

اخبار برتر » زوار: با پایان بحران کرونا برای حضور در لیگ آماده می‌شویم

Rate this post

محمدرضازوار سرمربی تیم لوازم خانگی کن در لیگ برتر جام خلیج فارس در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تکواندو پلاس در خصوص لغو مسابقات گفت: باتوجه به شیوع ویروس کرونا و با در نظر داشتن اولویت سلامت مربیان، هوگوپوشان، داوران و عوامل اجرایی مسابقات؛ در تمام کشور و جهان مقرر شد کلیه رویدادهای ورزشی تا به پایان رسیدن خطرات احتمالی ویروس کرونا لغو گردد و در زمان دیگری پیگیری شود.

زوار ادامه داد: باشگاه لوازم خانگی کن با تبعیت از این تصمیم و به منظور موضوع حفظ ایمنی و سلامت مجموعه خود کلیه فعالیت های گروهی جاری را لغو کرد و با تدوین و در اختیار گذاشتن تمرینات انفرادی به هوگوپوشان از آنها خواستیم مهارت های فنی و جسمانی را حفظ کنند و با آنالیز حریفان خود در منزل و با در نظر داشتن کلیه موارد بهداشتی و ایمنی دوراز تجمع بیرونی تمرینات را پیگیری کنند.

وی در خصوص برنامه های در نظرگرفته شده برای تکواندوکاران توضیح داد: با توجه به اینکه تیم کن مدعی قهرمانی در این دوره از لیگ برتر است و همچنین نیم نگاهی به حضور در مسابقات باشگاه های آسیایی داریم انشالله با پایان بحران کرونا برای حضور در لیگ آماده می‌شویم.

سرمربی تیم کن در پایان گفت: از خانواده ها، مربیان، داورها و ورزشکاران تقاضا دارم با جدی گرفتن توصیه های مقامات ذی ربط و جلوگیری از ترددهای بی مورد از شیوع بیشتر این ویروس جلوگیری کنند و از ستاد مبارزه با کرونا و تمامی پرستاران و پزشکان و کارکنان بهداشتی که تلاش خداپسندانه می‌کنند، تشکر میکنم. در آخر خدمت خانواده های قربانی این ویروس به ویژه خانواده دو تن از مربیان و داوران تکواندوی کشورمان تسلیت عرض می‌کنم.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::