شما اینجا هستید

اخبار برتر » سلطانی: قطعا با افت رو به رو خواهیم بود|سلامتی تکواندوکاران در درجه اول اهمیت قرار دارد

Rate this post

مرتضی سلطانی سرمربی تیم پاس در لیگ برتر تکواندو در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تکواندو پلاس در خصوص لغو مسابقات لیگ قبل از سال جدید گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا درخواست همه باشگاه ها همینطور پاس مبنی بر تعطیلی مسابقات بود چرا که سلامتی ورزشکاران و مربیان از کسب هر عنوان یا مقامی مهم‌تر است.

سلطانی ادامه داد: امیدواریم در سال جدید شرایط به گونه‌ای شود که بتوانیم رقابت‌ها را ادامه دهیم ولی در این مدت متاسفانه چند نفر از مربیان بخاطر ابتلا به این بیماری فوت شدند و اگر شرایط به روال عادی برنگردد مجبور به تمکین برای لغو مسابقات خواهیم بود چرا که در حال حاضر تمامی دنیا درگیر این موضوع  هستند. بنابراین تصمیم درستی از سوی فدراسیون و سازمان لیگ گرفته شده است تا سلامتی هیچکس تهدید نشد و ما نیز آنها را در اتخاذ این تصمیم حمایت می‌کنیم.

وی در خصوص حفظ آمادگی تکواندوکاران برای ادامه رقابت ها توضیح داد: از بازیکنان خواسته‌ایم به صورت انفرادی تمرین کنند ولی تمرینات گروهی با جدیت و انگیره بیشتری دنبال می‌شوند، همچنین تکواندو ورزشی است که تکنیک ها و تاکتیک ها حتما باید روی یک حریف اجرا شود بنابراین قطعا با افت رو به رو خواهیم شد اما سلامتی تکواندوکاران در درجه اول اهمیت قرار دارد.

سلطانی تصریح کرد: تمرینات انفرادی هوگوپوشان را پیگیری می‌کنیم و با آنها در تماس هستیم. همچنین قرار است اگر شرایط عادی شود و مسابقات برگزار شود سازمان لیگ یک یا دوهفته قبل از آن اطلاع رسانی کند و در این زمان باید به آمادگی لازم برسیم.

وی در پایان گفت: برای تمام هموطنانم آرزوی سلامتی و تندرستی دارم و خواهش می‌کنم به پروتکل های بهداشتی توجه کنند تا با یاری یکدیگراین بحران را پشت سربگذاریم و به روزهای پر امید بازگردیم.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::