شما اینجا هستید

اخبار برتر » خضرایی: لغو مسابقات لیگ تصمیم به موقعی بود

Rate this post

محمد تقی خضرایی سرمربی تیم فرمانیه در لیگ برتر در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تکواندو پلاس در خصوص تصمیم سازمان لیگ برای لغو مسابقات گفت: در شرایطی که با رشد تصاعدی ویروس کرونا مواجه هستیم و حتی چند نفری از مربیان و داوران هم مبتلا شده اند سازمان لیگ تصمیم بسیار درست و به موقعی برای لغو رقابت‌ها گرفت. به نظرم سلامتی هوگوپوشان، کادر فنی و عوامل برگزاری مسابقات از هرچیزی مهمتر است و نمی توان بر سر این موضوع ریسک کرد.

سرمربی تیم فرمانیه در خصوص برنامه تیم برای حفظ آمادگی توضیح داد: برنامه مشخصی نداریم و فعلا وزارت ورزش تا پایان فروردین ماه کلیه فعالیت های ورزشی را تعطیل اعلام کرده است تا از اجتماعات جلوگیری شود. انشالله با برطرف شدن خطرات ابتلا به این ویروس دوباره شاهد ادامه رقابت های لیگ برتر باشیم و در فاصله ای که تاریخ مسابقات اعلام می‌شود برای آمادگی هرچه بیشتر برنامه ریزی خواهیم کرد.

وی ادامه داد: هر طور خواستیم برای هوگوپوشان تیم تمرین بگذاریم شرایطش فراهم نشد و سلامتی آنها در درجه اول اهمیت قرار دارد؛ تکواندو کاران ما همگی از قهرمانان ملی هستند که قطعا برای حفظ آمادگی خود تمریناتی به صورت انفرادی انجام می‌دهند.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::