شما اینجا هستید

اخبار برتر » عبدالرشیدی: از تصمیم سازمان لیگ برای لغو مسابقات استقبال کردیم| اعضای تیم به صورت انفرادی تمرین می‌کنند

Rate this post

مجید عبدالرشیدی سرمربی تیم صنعت مس کرمان در لیگ برتر در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تکواندو پلاس در خصوص تصمیم سازمان لیگ برای لغو مسابقات گفت: ویروس کرونا یک مشکل جهانی است تنها مربوط به تکواندو نمی‌شود. فدراسیون برای برگزاری مسابقات تدارک دیده بود و قصد داشت تا قبل از سال جدید رقابت‌ها به اتمام برسد اما کلیه فعالیت‌های ورزشی از سوی وزارت کشور لغو شد و ما نیز از تصمیم سازمان لیگ برای لغو مسابقات در سال ۹۸ استقبال کردیم چراکه طی کردن مسافت کرمان تا تهران با استفاده از وسایل نقلیه عمومی خطرساز بود.

وی در خصوص تمرینات هوگوپوشان تیم مس کرمان گفت: کلیه سالن های ورزشی تعطیل شده اند وهوگوپوشان به صورت گروهی هیچ تمرینی ندارند که قطعا باعث افت آنها می‌شود. مشخص نیست این شرایط تا کی ادامه دارد اما تکواندو کاران تیم مس به صورت انفرادی تمرین می کنند.

عبدالرشیدی در مورد برنامه ریزی برای ادامه رقابت ها گفت: اطلاع دقیقی از زمان بعدی برگزاری مسابقات نداریم و فعلا گفته اند تا آخر فروردین مسابقات انجام نمی‌شوند بنابراین در حال حاضر برنامه مشخصی نداریم.

وی در پایان گفت: لیگ برتر جایگاه ویژه‌ای در تکواندو دارد و پشتوانه ای برای تیم ملی است اما من نسبت به نوع هوگوهای این مسابقات اعتراض دارم چراکه مطابق با استاندارهای جهانی نیست و نحوه امتیازگیری روی آنها متفاوت است.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::