شما اینجا هستید
اخبار برتر » تلاش فدراسیون جهانی تکواندو و شهرداری «ووشی» برای مهار کرونا

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس و به نقل از خبرگزاری مهر،در مراسمی که روز گذشته در شهر «ووشی» توسط شهرداری این شهر و با حضور مقامات فدراسیون تکواندو چین برگزار شد، یک صد هزار بسته پزشکی و بهداشتی شامل ماسک، پک های صد عفونی کننده و کیت‌های تست بر اساس استانداردهای سازمان بهداشت جهانی برای ارسال به کشورهای که بیشتر درگیر ویروس کرونا هستند تهیه ارسال شد.

در این مراسم که دکتر «چو» رئیس فدراسیون جهانی به صورت ویدئو کنفرانس نیز حضور داشت با بیان اینکه جهان با چالشی جدید و جدی مواجه است گفت: در این شرایط همبستگی ما مهمتر از هر چیزی است و باید از یکدیگر پیشتیبانی کنیم و من از حمایت و تلاش مسئولان شهر ووشی به همین منظور سپاسگذارم. اکنون که بسیاری از رویدادهای جهانی برای حمایت و رفاه حال ورزشکاران به تعویق افتاده، مهم است که ما همچنان با ارزش‌های المپیک زندگی کنیم و به هموطنان جهانی خود دوستی و احترام نشان دهیم.

«لیو» شهردار ووشی هم با بیان ضرب چینی که می‌گوید مسافت طولانی باعث جدای دوستان نمی‌شود اظهار داشت» در این لحظه ویژه ما اینجا هستیم تا مراسم اهدای لوازم پزشکی به جامعه جهانی تکواندو را برگزار کنیم. زمانی که ما درگیر این ویروس بودیم کمک‌های مردمی زیادی به ما شد و حالا وظیفه ماست که در سخت‌ترین شرایط کنار هم نوعان خود باشیم. اکنون ما نگران سلامت و امنیت هر یک از اعضای خانواده تکواندو هستیم.

شایان ذکر است که شهر ووشی در چین سال آینده میلادی میزبان مسابقات قهرمانی جهان است و رقابتهای تیمی قهرمانی جهان، پومسه و گرنداسلم را نیز رد سال ۲۰۲۰ میزبانی خواهد کرد.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | :: خبر :: تحلیل :: گزارش :: دنیای تکواندو ::