شما اینجا هستید
اخبار برتر » فاطمه اسدپور: اردوی تیم ملی برای حفظ سلامت ملی پوشان پومسه تعطیل شد

فاطمه اسدپور سرمربی تیم ملی پومسه کشورمان  در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تکواندو پلاس در خصوص لغو مسابقات قهرمانی آسیاگفت: برگزاری این رقابت‌ها با توجه به فراگیر شدن ویروس کرونا تا اواخر اردیبهشت ماه به تعویق افتاد و به همین علت اردوی تیم ملی نیز به منظور حفظ سلامت پومسه روها تعطیل شد. پیش از این قرار بود مسابقات انتخابی به منظور حضور در مسابقات جهانی برگزار شده و بعد از تعطیلات نوروز نیز تمرینات را آغاز کنیم اما در حال حاضر این مسابقات هم به تعویق افتاده است.

وی در خصوص برنامه تکواندوکاران در دوران دوری از تمرینات توضیح داد: اگر بعد از تعطیلات هم اردو برپا شود باز هم ۴۵ روز از تمرینات متمرکز گروهی دور بوده‌ایم اما پومسه‌روها از این برنامه مطلع هستند و به آنها تاکید کرده‌ایم در منزل و با فضایی که در اختیار دارند روزانه دو نوبت تمرین داشته باشند. تاریخ برگزاری مسابقات آسیایی اواخر اردیبهشت ماه است و با توجه به آمادگی نسبی بازیکنان زمان مناسبی در اختیار داریم.

اسدپور ادامه داد: در برنامه ریزی که صورت گرفته است از امروز (۵ فروردین ماه) از پومسه روها درخواست می‌شود، فیلم فرم ها و تکنیک هایی که در منزل تمرین می‌کنند را برای ما ارسال کنند. انشالله بعد از ارزیابی آنها، برای آنها برنامه تمرینی در نظر می‌گیریم  و به صورت آنلاین به تمرین می‌پردازند.

اسدپور در توصیه به هموطنان برای جلوگیری از انتشار کرونا گفت: برای ریشه کردن این بیماری هموطنان عزیزمان در خانه بمانند تا زنجیره انتقال این ویروس قطع شود وهمه چیز به روال قبل برگردد.

وی در پایان گفت: سال جدید و مبعث پیامبر مصطفی (ص) را به هموطنانم تبریک می‌گویم وامیدوارم سالی سرشار از سلامتی وموفقیت را پیش رو داشته باشند.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | :: خبر :: تحلیل :: گزارش :: دنیای تکواندو ::