شما اینجا هستید

تیم ملی » حیدری: هدفم موفقیت در تکواندوی قهرمانی آسیاست

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، عرفان حیدری در گفت‌وگو با ایسنا، درباره پیگیری تمرینات خود پس از تعطیلی اردوی تیم ملی بدلیل لغو رقابت‌های قهرمانی آسیا پس از شیوع کرونا، اظهار کرد: در حال حاضر اردوی تیم ملی به دلیل لغو مسابقات تعطیل شده و اعلام کرده‌اند قرار است از ۱۵ فروردین اردوی تیم ملی از سر گرفته شود. هر چند اردوی تیم ملی تعطیل است اما تمریناتمان را طبق برنامه کادر فنی تیم ملی به صورت انفرادی انجام می‌دهیم تا از شرایط بدنی مناسب دور نشویم.

دارنده مدال‌های نقره و برنز باشگاه‌های آسیا،جام فجر و ریاست فدراسیون جهانی و نقره تورنمنت صربستان، افزود: آن طور که اعلام کرده‌اند قرار است رقابت‌های قهرمانی آسیا اواخر اردیبهشت ماه برگزار شود اما با توجه به وسعت شیوع کرونا در سراسر جهان و قاره آسیا، برگزاری این مسابقات در تاریخ فوق قطعی نیست و شاید باز هم به تعویق بیفتد.

وی با بیان اینکه هدفش کسب موفقیت در رقابت های قهرمانی آسیا و نمایش خوب در این رقابت‌هاست، گفت: پس از آن رقابت های جام جهانی در تابستان و مسابقات انتخابی مسابقات جهانی چین خواهد بود و قصد دارم استارت خوبی برای المپیک ۲۰۲۴ بزنم.

حیدری خاطرنشان کرد: قطعا کار سختی در مسابقات قهرمانی آسیا در پیش دارم چرا که رقابت ها در وزن ششم یکی از سنگین ترین رقابت ها در آسیاست و بهترین های جهان در این وزن اغلب آسیایی هستند به همین دلیل می توان گفت قهرمانی آسیا چیزی کم از قهرمانی جهان ندارد و باید با هوشیاری و آنالیز خوب حریفان پا به این مسابقات بگذارم.

وی در پایان گفت: کرونا ویروس خطرناکی است که شیوع آن مشکلات جدی را برای مردم ایران و دیگر نقاط جهان بوجود آورده است. امیدوارم مردم با ماندن در خانه به ریشه‌کن شدن این ویروس در کشور کمک کنند و از سفر کردن و رفت و آمدهای غیرضروری پرهیز کنند.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::