شما اینجا هستید

اخبار برتر » نوذری: مهسا جوان است و می‌تواند به زندگی بازگردد|راننده متواری، دستگیر شده است

Rate this post

محمد نوذری رییس هیات تکواندو البرز که روز گذشته به همراه مسئولین شهرستان فردیس با حضور در منزل مهسا آقایی دوست وضعیت سلامتی او را جویا شده است در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تکواندو پلاس گفت: مهسا نزدیک به ۶ ماه گذشته در حالیکه از تمرین به منزل باز می‌گشت به خاطر سهل انگاری مسئولین ساخت و ساز یک مجتمع و مسدود شدن پیاده رو مجبور به عبور از کنار خیابان می‌شود که به دلیل بی دقتی راننده ماشین تصادف می‌کند و متاسفانه راننده هم محل حادثه را ترک کرد اما بعد از آن شناسایی و دستگیر شد.

وی افزود: شاید اگر مهسا زودتر به بیمارستان منتقل می‌شد الان شرایط بهتری داشت هر چند که هوگویی که پشت او بسته شده بود از شدت ضربه کاسته اما باز هم آسیب زیادی دیده است.

 نوذری ادامه داد: با توجه به شیوع ویروس کرونا خانواده مهسا آقایی تصمیم گرفتند در خانه از او نگهداری کنند و تا این لحظه با وجود اینکه ضریب هوشی او هنوز پایین است اما شرایط نسبتا خوبی دارد. مهسا ۵۰ درصد ضایعه مغزی دارد و دست و پای او از حالت عادی خارج شده اما جوان است و با کمک خدا می‌تواند به زندگی بازگردد.

رییس هیات تکواندو البرز در مورد کمک های مردمی به خانواده آقایی دوست گفت: تا جایی که من اطلاع دارم مبلغ زیادی از طریق مردم به حساب پدر مهسا واریز شده است. ﻣﺳﺌولین استان هم کمک‌هایی کرده‌اند و قول‌هایی داده‌اند. همچنین خیرین و افرادی دایم با من تماس می‌گیرند که چگونه کمک کنند. از همه آنها به ویژه جامعه تکواندو که نقش بسیار ارزنده‌ای در این اقدام خیرخواهانه داشتند، تقدیر و تشکر می‌کنم.

محمد نوذری در مورد دیدار دیروز گفت: رییس شورای شهر، نماینده شورای شهر، شهردار، رییس اداره ورزش و من به اتفاق آقای محمدرضا یاری رییس هیات تکواندو فردیس به خانه مهسا رفتیم. درد و دل‌های پدر مهسا را شنیدیم و ایشان خواستند از طریق ﻣﺳﺌولین شهری هم این موضوع پیگیری شود تا اینطور با جان یک نفر بازی نشود.

وی در پایان گفت: همچنین طی صحبتی که با یوسف کرمی قهرمان تکواندو داشتم، ایشان هم در حال تلاش و پیگیری برای کمک به مهسا هستند و تاکنون نیز اقدامات بسیاری از سوی او صورت گرفته است.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::