شما اینجا هستید

اخبار برتر » باشگاه حرفه ای ها|اهمیت اخلاق و مسئولیت‌های اجتماعی

Rate this post

با شیوع ویروس کرونا در اسفند ماه و ادامه آن در سال جاری بسیاری از مشاغل و تمام باشگاه های ورزشی خصوصی و دولتی تا پایان فروردین ماه تعطیل شده اند، ضمن اینکه تمام مسابقات و لیگ ها و تمرینات ورزشی تا پایان فروردین ماه به حالت تعلیق در آمده است. 

بر این اساس بسیاری از مربیان که بصورت حرفه ای این رشته را دنبال می‌کنند مجبور به خانه نشینی شده و برخی حتی برای گذران زندگی خود با مشکل مواجه شدند.

لوازم خانگی کن یکی از باشگاه های حرفه ای در سطح ورزش کشور است که در تمامی رده های سنی دختران و پسران لیگ تکواندو حضور چشمگیری داشته و عناوین قهرمانی بسیاری را در طول سالهای حضور خود کسب کرده است.

در تیم های مختلف این باشگاه حدود ۵۰ مربی در لیگ های مختلف تکواندو مشغول فعالیت می باشند که بایستی برای ادامه فعالیت در دوره هماهنگی فدراسیون تکواندو ثبت نام نمایند. از این رو مدیریت باشگاه در اقدامی قابل تحسین تمامی مربیان خود را در دوره هماهنگ مربیان بصورت رایگان ثبت نام کرده است.

تعهد مداوم به مسئولیت های اخلاقی و اجتماعی در کنار وظایف حرفه ای همواره مورد تاکید مدیران این مجموعه بوده و خود را ملزم به ارتقاء سطح زندگی همکاران و خانواده آنها می نماید. که بر همین اساس امید است سایر باشگاه نیز در کنار مسئولیت های اداری خود به مسئولیت های اجتماعی نیز اهمیت داده و گام های موثری بردارند.

✍ امیرحسین ملکی

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::