شما اینجا هستید
اخبار برتر » صفرپور: تعویق المپیک برای بانوان تکواندوکار بهترین اتفاق بود

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، فاطمه صفرپور، مربی تیم‌ ملی تکواندو بانوان، درباره زمان برگزاری اردوهای تیم‌ ملی برای حضور در رقابت‌های کسب سهمیه المپیک در گفتگو با خبرنگار برنا عنوان کرد: پیش از این قرار بود پس از پایان تعطیلات نوروز از ۱۶ فروردین تمرینات تیم را آغاز کنیم اما با شیوع ویروس کرونا تمامی برنامه‌ها و اردوها لغو شد.

وی افزود: آخرین تاریخی که فدراسیون جهانی برای برگزاری مسابقات کسب سهمیه اعلام کرد برای اواسط خرداد ماه است که بعید می‌دانم در چنین شرایطی امکان برگزاری مسابقات باشد. فدراسیون هم در حال حاضر  تاریخ جدیدی را اعلام نکرده بنابراین هنوز هیچ اطلاع دقیقی در خصوص برگزاری اردوها نداریم.

صفرپور درمورد ادامه لیگ بانوان (جام کوثر) توضیح داد: هدف از برگزاری لیگ دست‌یابی به یک پشتوانه خوب برای تیم‌ملی است حالا اینکه بخواهیم مانند برخی رشته‌ها قهرمان را مشخص کنیم چندان اهمیتی ندارد. در لیگ آنچه که مهم است ارتقاء سطح کیفی بازیکنان در جریان مسابقات است حالا با چند ماه تاخیر اتفاق خاصی رخ نمی‌دهد مهم این است که برگزار شود تا تکواندو کاران آزمون خطا داشته باشند.

مربی تیم‌ ملی با اشاره به تعویق یکساله المپیک گفت: تعویق المپیک برای بخش بانوان خیلی خوب شد چرا که برای حضور در رقابت های کسب سهمیه به منظور انتخاب نماینده کمی مشکل داشتیم چون برخی از بازیکنان آسیب دیده بودند و با این شرایط اگر انتخابی هم با تعویق مواجه شود برای ما خوب خواهد بود چون با آمادگی بهتری در مسابقه حاضر می‌شویم.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | :: خبر :: تحلیل :: گزارش :: دنیای تکواندو ::